Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem saját magamat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem saját magamat. Szeretem őt?

Figyelt kérdés
Üdv. Egy olyan problémám lenne, hogy van egy lány barátom akivel már 3 éve jóba vagyok. A lány iszonyatosan tetszik, nem egy mű lány és a személyisége is imádnivaló. Mosolygós, gondoskodó, érett, lehet vele komolyam beszélni és hülyéskedni is. Amikod megismertem ő 15 volt én meg 20. Amikor megismerkedtünk probálkoztunk hogy mi lehet ebből a dologból, de egy hazugság miatt amit az osztálytársai találtak ki én megharagudtam rá és összejöttem mással. Hosszú, gyötrelmes távkapcsolat volt az amiből márciusban végképp kiléptem. Ami fontos hogy a lány 3 éve szerelmes belém. Van amikor elkap a hév főleg facebookon és elkezdek perverzkedni amit ő hagy is de ártatlanul aranyosan de ő is :) Szóval összeségben nagyon tetszik, nagyon aranyos de nem tudom hogy érdemes-e megprobálnom mert nem tudom hogy szeretem e vagy sem. A lány most 18 szóval már egy érett nő lett. A legjobb barátom azt mondja probáljam meg vele hátha lesz valami komoly de nem tudom mi van velem :/

2015. jún. 24. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg vele,különben életed végéig sajnálni fogod.

Haladjatok szép lassan,mindenféle szempontból.

2015. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mumusan ***** válasza:
Első hozzászólással értek egyet.
2015. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit leírnátok bővebben hogy miért bánám meg?
2015. jún. 24. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert esetleg egy szép szerelmet szalasztasz el, nem tudhatod előre.
2015. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy addig nem járok senkivel amíg nem vagyok szerelmes és nem tudom, hogy érzek a lány iránt.
2015. jún. 25. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ifjú padawan! Yoda jut eszembe az esetedről, de nem tudok tőle idézni. A lényeg viszont, hogy nem tudhatod, amíg nem próbáltad ki. Menj oda a lányhoz és mondd el neki, hogy hajlandó vagy megpróbálni, de nem vagy még biztos az érzéseidben. Lehet, hogy nagyon bele fogsz zúgni kis idő után, mert ha tényleg olyan csodálatos mint ahogy leírod és még oda is van érted és azon lesz, hogy boldognak lásson, akkor te is egy más életérzést fogsz megismerni, ami magával ragad. Amúgy el tudom képzelni, hogy a rosszul sikerült kapcsolatod miatt is tartasz, félsz most attól, hogy mi lesz és ha nem sikerül, akkor megbántasz valakit és elvesztesz egy barátot.

Vágj bele, igazából csak nyerhetsz!

2015. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!