Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az energiaital okozhat agressz...

Az energiaital okozhat agressziót?

Figyelt kérdés

Párom mostanában rászokott az energiaitalra, napi min. 2X250 ml-t iszik meg, mellé persze jön még pár csésze kávé. Féltem a szívét a sok koffeintől, de most a munkája miatt hamarabb kel és később jön, így ő szükségesnek érzi.


Azt vettem észre rajta, hogy hamar felkapja a vizet, ingerlékeny, ingerült. Persze a sok munka is oka lehet, viszont korábban is volt ilyen korán kelős-később jövős időszak, akkor nem volt ilyen.

Lehet, hogy tévedek, épp ezért tapasztalatokat szeretnék olvasni tőletek.

Nem jó, hogy így viselkedik. Már szóba sem merek hozni 1-2 dolgot. (Sosem ütött meg, ennyire azért nem vészes a helyzet)



2015. júl. 16. 18:35
 1/9 anonim válasza:

Szerintem okozhat, mert vannak benne olyan anyagok, amik kihatnak az idegrendszerre.


Próbáljátok meg zöld teával helyettesíteni, biztosan találtok olyat, ami ízlik neki

2015. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az biztos nem, de a párod nem hallotta még ezt a szót: Alternatíva? Igazából nem is az.. hanem az első számú! Fekete tea, zöld tea, és az igazi pörkölt kávé-k! Na ezeket ajánlom! -én is megiszok 1 hónapban talán 2-őt de én se nem kávézom, se nem dohányzom, igaz teát fogyasztok. A lényeg h a szíve fog tönkre menni, akár már tönkre is ment. Még az 1 hónapban 1,2 is sok azokból a mérgekből. Egyébként azért is lehet indulatos mert az agya fáradt, és nem tud megfelelően gondolkodni reagálni. Szedjen magnéziumot és igyon sok vizet meg teát. Üdv
2015. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyám ilyen, mindenért ordít hazaérés után a héten kb 4szer, pedig nem energiaitalozik. A környezetembe is sokan energiaitaloznak, de senki nem agresszív.
2015. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Okozhat

én minden nap iszom fél liter Monster-t és néha úgy érzem, hogy ááááááááh és szétbasznék mindent

2015. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó te egy nagyot mondó kis hülye vagy! Legalábbis annak tűnsz. -a válaszod meg egy sületlenség
2015. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

#5 Mert te aztán csak tudod, hogy én mitől mit érzek és mi mit vált ki. aha...


igyál még 1 liter monstert aztán meglátjuk mit vált ki belőled.

2015. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Chi gép mi?

2015. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem az energiaital vált ki agressziót, hanem a koffeinre való rászokás és ha utána nem kapja meg. Ha sok kávét iszik hosszabb ideig és egy adag kimarad, attól is ugyanúgy ideges lesz, hasonlítható a cigihez is akár, ha valaki nem tud rágyújtani. Ehhez ráadásul hozzájárul a hajszolt munka is.

Az energiaitalban lévő B vitaminok pont hogy idegnyugtatóak, de a koffein utáni sóvárgást nem tudják legyőzni.

2016. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!