Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legundorítóbb...

Mi volt életed legundorítóbb étele amit megettél vagy megkóstoltál?

Figyelt kérdés

Akár lejárt, akár friss kész étel, akár rovar-bogár ilyesmi :D


Én gyerekoromban szöcskét ettem, vagy is csak a fejét haraptam le :D



2015. júl. 17. 11:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jujj.. Hét érdekes egy sztori : ]
2015. júl. 17. 14:07
 12/14 Viven kérdései ***** válasza:
Egy igazán szar csokit ettem amiutan majdnem hánytam.
2015. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Amado atya ***** válasza:
75%

Lejárt, de nem undorító. Imádtam.

1990-ben (mikor katona voltam) kaptunk hidegcsomagként 1976-ban lejárt "sonka tojással" c. konzervet. Isteni volt!

Jól felmelegítettem a ZIL motorján, és kibontás után teljes értékű ham&eggs -et lehetett találni a "páncélosban".

Eztán, ha a közértben láttam meg a polcon, gondolkodás nélkül repült a kosárba 4-5 darab. Sajnos beszüntették.

Összességében, a sorállományú időm alatt nem egyszer kaptunk lejárt konzervet, félig szikkadt kenyeret, "érdekes" kinézetű felvágottat...de betegek nem lettünk tőle.

És felzabáltuk. Mert kinn a gyakorlótéren rettentően megéheztünk.

Ami viszont betette a kiskaput, az pár éve, karácsony után a penészes bejgli volt. Anyám jószándékúan csomagolt belőle tízóraira. Se ő nem vette észre előző este, sem én, mikor kicsomagoltam. Csak két szelet után, hogy olyan furcsa íze van. Akkor néztem meg jobban.

Ekkor lettem tőle beteg (nem bocsátkozom gusztustalan részletekbe), annyira, hogy le kellett váltani a munkából, és két hétig itthon feküdtem...

2015. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

A poloska viszi szerintem a prímet :D

Számomra a pacal volt a legundorítóbb, romlott ételt nem ettem, arra mindig nagyon odafigyelek.

Neme gészen idetartozik, de az életem egyik nagy sokkja, amikor egy pókkal a számban kltem fel. Gőzöm nincs, hogy jutott oda, meg mikor, de reggel, amikor felkeltem, valami furcsát éreztem a számban. Kivettem, és akkor láttam, hogy egy döglött pók.

Brr...

2015. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!