Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, akinek raszta haja van és fültágítoja, de klasszikus zenét hallgat?

Figyelt kérdés
Miért nem tükrözi a külsője,zenei ízlését?

#külső #fültágító #klasszikus zene #ízlès #lány.zene.klasszikus #raszta.haj
2015. júl. 24. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ átdughatom-e a füleden a kisujjam:D
2015. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát én ki tudok futni a világból a fültágítóktól, szóval megkérdezném tőle, ha klasszikus zenét hallgat minek csinál ilyen hülyeségeket mint a fültágító. A raszta haj viszont manapság már szerintem semmilyen zenei ágat nem képvisel bárki hordhatja úgy a haját mindenféle jelentés nélkül.
2015. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
14%
Szerintem az ilyen extrém módon izlésficamos,vagy egyszerűen csak nincs saját stílusa. Ha raszta haja van valakinek az szerintem már eleve igénytelen jellemre vall. A fültágítóról meg ne is beszéljünk. Ezen kívül külsőtől függetlenül bárki hallgathat bármilyen zenét.
2015. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

# 3

Az igénytelenség és raszta haj között nem tudom milyen összefüggést vélsz felfedezni. A fültágító engem sem vonz, de csak fantázia kérdése és könnyen egzotikussá lehet tenni.

2015. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én se értem miért terjedt el ez a raszta haj igénytelen dolog, sőt ha vékony fonatokból áll az a raszta haj szerintem különösen szép.
2015. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tükrözi, de azt mondom: pacsiii! Én feketébe öltözök suliban általában, de klasszikus zenét szeretem :)
2015. júl. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg viszonylag színesen öltözöm, és metált vagy punkot hallgatok :D Nem az öltözködésen vagy a hajon múlik hogy ki milyen zenét szeret.

Hogy ennyiből mit gondolnék rólad, azt nem nagyon tudom megmondani. Ha jól áll a raszta haj, akkor jó a stílusod. :)

2015. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Azt, hogy meg kell kérjem a kezét. :D

19F

2015. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én nekem eléggé tetszene szeretem a furcsa lányokat én se vagyok hétköznapi

15/f

2015. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!