Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valakinek ekkora...

Hogy lehet valakinek ekkora dreadlockja? (raszta haja)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=AZArvDF2pTI

3:59 a csákó haja itt látszik jobban

Azt kérdezném hogy ez igazi, eredetileg növesztett, vagy mi?



2014. máj. 20. 20:34
 1/9 anonim válasza:
0%
nem értek hozzájuk, de a haj jobb esetben is csak 1 méteresre nő meg, na most akkora hajból nem lehet akkora rasztákat csinálni, valószínű vagy póthajból csinálták, vagy a rasztához rasztát csatoltak:D
2014. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem eredeti, de biztos szép dús, erős szálú a saját haja is hogy mindezt a súlyt elbírja. A raszta hajat is hasonló elven készítik kicsit a nemezeléshez. Tehát simán hozzá lehet "nemezelni" plusz gubancokat hogy ilyen hosszú rasztái legyenek. Nem lehet túl kényelmes. Vajon belelóg néha a klotyóba a frizurája?
2014. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"A haj jobb esetben is csak egy megeresre no meg"

Honnan vetted ezt a hulyeseget?

2014. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*meteresr
2014. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jó a zene.
2014. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérem szépen ez nő magától, nem kell "növeszteni". És igen ez eredeti.

Van ennél hosszabb is :D [link]

2014. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is raszta hajam van, és könnyedén megnőhet ilyenre valakinek a haja, mert ugye rasztában gyorsabban nő az ember haja nekem 2 és fél éve van kb és ennyi idő alatt három-négy szeresére nőtt meg a hajam, amikor kész lett kb 15-18 cm-es tincseim voltak , most pedig olyan 40-50 cm-esek persze néha már most is elég kényelmetlen :D
2014. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták várhatok még vele 60 évet azt így is ki nézhet.

Az ilyen hajat feltétlen mosni kell nem?Mert ha ekkora lenne közbe tetűk mászkálnának benne,meg zsíros lenne , akkor meg értem hogy hamar megnő,de ilyenkor nem szokott töredezni?

(A raszták mossák a hajukat(azért vannak kivételek)).

Egy igényes dreadlockot viselő ember hogy növesztheti meg ekkorára(mint pd albarosie)?

2014. máj. 24. 07:59
 9/9 anonim válasza:
Minden hajat mosni kell a raszta nem azért lesz olyan amilyen mert valaki nem mos hajat ez csak az emberkebe egy tévhit.... meg hogy mézzel vagy mivel kenik össze, a rasztát ápolni kell szerintem az egyik legigényesebb haj mert az elején heti 4 órát kell vele foglalkozni, és igen kicsit eltöredezik haj, de egy sima hajvasalásnál is :D meg ugye a rasztát részben egy kicsit a korpa meg az ilyenek tartják össze, mert ugye ezt nem moshatja az ember 2-3 naponta és a tetvek pedig csak tiszta hajba mennek bele :)
2014. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!