Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta bün a vásárlás?

Mióta bün a vásárlás?

Figyelt kérdés

Szegényen és bántalmazva nöttem fel, az elsö adandó alkalommal elköltöztem és elmentem dolgozni.

Amikor felmondtam az ex munkahelyemen volt 90 ezrem megtakarítva. Ebböl elköltöttem 60 ezret arra, hogy felújítsam a ruhatáram nyárra.

Most van új munkám, jobban fizetö.

Akàrki, aki látta, hogy vettem ezt-azt, mind elkezdett beleböfögni, hogy tönkretettem az életem, hogy elszórtam egy csomó pénzt rongyokra, el kellett volna tenni az utolsó fillérig, mert a nyarat egy nadrágban és egy pólóban is ki lehet húzni, eddig is azt csináltam.

Meg hogy elutalhattam volna nekik azt az összeget, jobb helyen lett volna.


Hogy képzeli bárki is, hogy joga van ezt követelni?


2015. júl. 26. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak irigyelnek téged, mert nekik pár ezer is soknak tűnik ruhára.

Ezek alapján nem tudom milyen barátok lehetnek... mind munkanélküliek, segédmunkások hogy ilyenekért így megszólnak?

2015. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy mire költöd a pénzed!

Küld el őket a qva anyjukba!


Én is tök csóró voltam gyerek koromban (SŐT!!!!!)

Aztán amikor már dolgoztam akkor sokáig gyűjtögettem, vettem egy 19 éves használt autót, végre néhány ruhát-cipőt, stb, aztán ha összefutottam az utcán valamelyik dús gazdag kis anyuci-apuci kedvencével, akkor egyből a fejemhez vágták, hogy jaj de felvitte az isten a dolgodat!


Csak irigyek. Ne foglalkozz velük.

2015. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mióta van köze bárkinek hogy az általad megkeresett pénzt mire költöd el?
2015. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én számítógépet akarok venni. Ne tudd meg...


Pedig nem járok el sehova, nem dohányzok, nem drogozok, ritkán iszok, szóval mire költsek, ha ne az egyetlen szórakozásomra? Mégis az emberek annyira tudnak ítélkezni, még itt is...


Senkinek nincs joga ahhoz, hogy belepofázzon a te vásárlási szokásaidba.

2015. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért az tényleg butaság volt, hogy munkanélküliként 60e forintért vettél ruhákat, a megtakarított 90e forintodból.


Azzal nincs baj ha vásárolsz, azzal van baj, hogy ilyen felelőtlen vagy

2015. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. honnan tudod hogy nem vették már fel az új munkahelyére amikor elköltötte a pénzt?
2015. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
@6 amikor és most szavak használata utal valamennyi időre még a kérdező munkanélküli volt.
2015. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam munkanélküli, egyik hétröl a másikra lèptem át
2015. júl. 26. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!