Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék kicsit titokzatosa...

Hogy tudnék kicsit titokzatosabb esetleg emiatt figyelemfelkeltőbb lenni? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Az őrült tini korszakos One Direction zeneimádással érkeztem meg az új suliba. És ez rám ragadt, holott nem is szeretem már őket. Többször is észrevettem hogy kiszámítható vagyok ami valamiben jó, de az kellemetlen ha mondok valamit és rávágják hogy tudtuk hogy ezt mondod.

Szeretnék olyan lenni akihez az emberek mosolyogva mennek érdeklődni, nem pedig rámnéznek és eldöntik hogy tudják.

Az a baj hogy nagy szám van, emiatt mindig beszélek és ezt a képet veszik le rólam.

Szerintetek nem túlzás ha mostantól visszafogom a beszédet és csendben figyelek?



#Kkgsrvrg
2015. júl. 26. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiába erőltetsz magadra bármilyen viselkedési formát, ideig óráig talán még megy is a dolog, de utána úgyis visszajön az az éned, ami te vagy.
2015. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én csendben is tökéletesen megvagyok:)

Nem tudom mennyi idős vagy, de ha olvastad a Szent Johanna Gimit akkor abból az Arnold és a Cortez viselkedése tetszik.

Arnold okos és nem lehet tudni mit csinál szabadidejében. Cortezről sem de neki is megvannak a titkai. Ez tetszik:)

2015. júl. 26. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem olvasok ilyesmit, kinőttem már rég a tinikönyvekből.

Egyébként meg mindenkivel előfordul néha, hogy azt mondják neki, hogy "Tudtam, hogy ezt mondod", ez csak azt jelenti, hogy eléggé ismernek már. Ez nem rossz dolog.

Az viszont tény, hogy nem kell mindig mindenről beszámolni másoknak. Húzni kell egy határt.

Mondok egy példát: Mondjuk megkérdezik, mit csináltál a hétvégén.

Ha találkoztál egy barátoddal, elmentetek a családdal kirándulni vagy valami ilyesmi, akkor az olyan dolog, hogy nincs benne semmi, ami akkora titok lenne.

Ha viszont a szüleid épp egy válás közepén vannak és ölték egymást egész hétvégén, te meg hallgattad; meghalt egy rokonod/ismerősöd és a temetésén voltál; a beteg nagyit látogattátok a kórházban vagy épp hogy neked volt szükséged valamiért sürgős orvosi ellátásra, stb, stb, ezekhez a dolgokhoz kb. senkinek semmi köze.

Persze rajtad múlik, hogy kinek mit mondasz el, de pl. én úgy vagyok vele, hogy anyagi, családi, egészségügyi és szexuális dolgokat nem tárgyalok ki másokkal. Ezek annyira személyes dolgok, hogy a családot leszámítva senkinek semmi köze nincs hozzá. A szexuális dolgokhoz meg még nekik sincs, az rám és a férjemre tartozik, senki másra.

Nem tudom, érthető-e ez így...

2015. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!