Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Nektek milyen srácok...

Lányok, Nektek milyen srácok jönnek be inkább? A nagydumás, nyomulós, aki általában a középpontban akar lenni, nyíltan beszél mindenről vagy aki inkább csendesebb, hűvösebb, titokzatosabb, de emellett határozott.

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Csendes pasi mellett nem bírnám ki, ebben biztos vagyok. Meg van a helye a hűvös határozottságnak, de nem otthon. Ott azt akarom látni, hogy él a másik, vannak érzései, ezerrel lobog.
2014. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii ***** válasza:
Mindenből egy pici, a helyzettől függően.
2014. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt az 1-est nem tudom honnan szedték.még hogy meg van a helye de nem otthon... ekkora szar dumát
2014. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
segítenék a hármason, mert szerintem nem érti az egyest.. az első arra céloz, hogy például a munkahelyeden jó, ha határozott vagy és nem ilyen fullhappy pörgős srác, viszont otthon nem túl jó egy ridegebb hangulatú emberrel.
2014. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

arany középút nincs? mondjuk olyan, aki elemében érzi magát társaságban, de nem akar a középpontban lenni, nem akarja mindenáron rátukmálni az emberre a gondolatait, viszont nyíltan lehet vele beszélgetni, és határozott. Titokzatosság meg eddig egy pasinak sem sikerült ismertségi körömben, aki titokzatos volt, az max egy rövid ideig érdekes, de utána nekem személy szerint elegem lesz a nagy találgatásból, hogy vajon most mit is akar, szóval nem tart sokáig a kíváncsiság.


de nem vagyok benne biztos, hogy a célközönségedbe tartozok, már kinőttem az iskolás korosztályból.

2014. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első
2014. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!