Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 évesen ez normális, mit...

13 évesen ez normális, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy egyre gyakrabban, tudatosan/tudat alatt elkezdem biztosítani az életem. Érdeklődök mindig valami munka után, a megkeresett pénzt félreteszem, a jövőbeli házamra. Előre tervezek. A korombeliek folyton gúnyolódnak rajtam, hogy túl komoly. vagyok.

Szüleim azt mondják, hogy úgy viselkedek mint egy felnőtt, kultúráltan szórakozok,töltöm el az időt (bálba járok, sétálok).

Boldog vagyok, de az osztálytársaim nagyban megkeserítik az életem.



2015. júl. 27. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Érettebb vagy a korosztályodnál. Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak, ha te jól érzed magad így! Nem szokványos az tény, de követendő példa.
2015. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
13 évesen milyen bálba jársz?
2015. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Viven kérdései ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és voltam mindigis

15/l

2015. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mikor, milyen bálba. Többen mondták! hogy többnek nézek ki a koromnál.
2015. júl. 27. 11:18
 5/12 Zola18 ***** válasza:
92%
Ez szerintem tök jó dolog, csupán arra is figyelj hogy élvezd is az életet szórakozz eleget mert lehet hogy később nem lesz rá annyi időd.
2015. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

egyedul jarsz balba? gratulalok anyadeknak.


Ne vedd magad ennyire komolyan.

2015. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De írjál már arról, hogy milyen bálba? Hová? Kivel?
2015. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem gond,és nyilván az ember a felé hajlik,ami jó neki,viszont amikor nagyon tervszerűen,és biztosan akar valaki élni,az abból a szempontból nem jó,hogy ha valami galaiba beugrik,vagy valami nem úgy megy,akkor hamar ki lehet benne készülni,főleg majd felnőtt korban,amikor aztán zúdul az ember fejére az élet,és nem minden úgy megy,ahogy szeretnénk...

magamról tudom.

2015. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6. Barátaimmal. Még mindig jobb mintha például, egész nap csak gépeznék, innék ... stb.

#7. Főleg gimnáziumi iskolabálokba.

2015. júl. 27. 11:34
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Miből gondolod hogy a bál az kultúr időtöltés?vagy a sétálás,inkább az a gond hogy próbálod magad idősebbnek titulálni,különbnek hiszed magad a korosztályodnál
2015. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!