Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen rossz szokás létezik,...

Ilyen rossz szokás létezik, vagy beütéssel rendelkezik az illető? A többi lent.

Figyelt kérdés
A munkahelyemről két hete eltanácsoltak egy idősebb munkavállalót mert szó szerint értsétek a csapba belevizelt. Ez eddig külön helyiségben dolgozott ahol szintén volt csap, de áthelyezték egy hat fős csoportba, ahol a reggeli szünetben elszundított, majd mikor felkelt odaballagott a csaphoz és belepisilt. A kollégái tányérjai, evőeszközei benne voltak, így kapott az egyiktől egy kijózanító nagy pofont. Megrettenve annyit válaszolt hogy elaludt és azt hitte a wc-n van. Létezik ilyen? Nem egy rosszindulatú emberről van szó, nem hiszem hogy bárkivel is szánt szándékkal ki akart volna szúrni és azért tette volna. Jelenleg pszichológushoz kell járnia, mert ez valami betegség. Utánanéztem a neten de tartalmas információt nem találtam róla.

2015. júl. 28. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csak félig aludt még.
2015. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Ha valaki kicsit kómás, mert még álmos, akkor is tudja, hol van, mit csinál. Elég szánalmas kifogás arra, ha valaki képes lehugyozni a saját munkatársai evőeszközeit. Tőlem nem csak egy pofont kapott volna...
2015. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a főnöke hogy személyiség zavara van, és kiderült hogy az előző munkateruletén folyamatosan a saját kézmosójába pisilt. Először ugy gondolták hogy lusta elsétálni a wcre, aztán kiderült nem erről van szó.
2015. júl. 30. 05:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyenekben, ha a csapig képes elsétálni, akkor 2 méterrel odébb is el tudna menni a wc-ig.
2015. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen.Szerintem olyan mint az alvajárás,mély álomban cselekszik de nincs tudomása róla csak amikor ráeszmél.Sokan így pisilnek be,nekem is volt egy felnőtt rokonom aki azt álmodta wc-n van és bepisilt,de lehetnek apróságok is pl álmában valaki elhúzza a függönyt,átöltözik,tulajdonképpen bármit csinálhat.az egy más kérdés,hogy miért aludt el a munkahelyén akkor nem történt volna meg.De ha azt mondod hogy konkrétan van ilyen betegség én eltudom képzelni.
2015. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Betegség e nem tudom. A kérdező is írta nem talált erről infót...

Kérdezés óta közel 2 év telt el.


Tudtommal minden melohelyen van valami étkezőféle. Ott mosogató tálca, ahol ugye előfordulhat olyan mint mosatlan tányér, pohár.

( pl elviharzik wc-re az edények tulajdonosa. ha viszamegy elmossa )

Gyanítom pisuárnak vélte az illető. A hirtelen ébredés után.

Nem örülne a takarítónő ha ilyenbe botlana. Brrr.


Küldtek már el meberkéket mert büdi volt. Nem azért mert pl nagyon régóta fokhagymát eszik. Akkor is van egy szaga a testének.

Hanem mert egyszerüen nem mosakodott..

2017. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!