Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vesztett el közületek bárki...

Valentína1971 kérdése:

Vesztett el közületek bárki úgy szeretett személyt hogy belehalt volna ha nem kap megerősítést a másik oldalról hogy az illető még valamilyen formában létezik?

Figyelt kérdés
Aki csak butaságot válaszolna az ne írjon semmit ha kibírja!

2014. aug. 25. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Apukám tavaly ősszel ment el és rettenetesen megsínylettem... aztán kaptam tőle "jelet" hogy el tudjam engedni...
2014. aug. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Buddhista felfogású vagyok. Szóval...hiszem, hogy valamilyen formába a 'halott' még 'él'.
2014. aug. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze az én nagymamám alig halt meg egy-két hete rákban igazából nem állt hozzám közel, de azért volt egy-két érdekes dolog állítása szerint látta maga körül aaz elhunyt rokonokat, ami igen érdekes volt meg a kórház falról szedte lefele állítása szerint a hajakat, ami a babona szerint bánatot jelent voltak olyan percei, amikor ránk sem figyelt olyan volt, mintha valaki mással beszélgetne sokszor maga körült bámult és nevetett. Bár nem hiszem, hogy ez bizonyíték lenne bármire, csak azért írom mert az ezotéria témakörben vagyunk itt pedig ilyent szokás írni legalábbis úgy hallottam.
2014. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és hogy senki nem csinált viccet a kérdésemből,igazából velem az történt hogy a temetés után elkezdtem energiagömböket találni a fotókon és miután az egyiket kinagyítottam a drága nagyikám boldog pofikája mosolygott vissza rám!Miután elment kértem adjon jelet hogy még itt van körülöttünk,de ennyire csodálatos jelre nem számítottam!Remélem a történetemmel másoknak is segíthettem aki ilyen veszteségen van túl!Isten áldjon benneteket!
2014. aug. 27. 11:23
 5/5 anonim válasza:
Igen, nagyapám halálakor én is ezt tapasztaltam, mint amit az előttem válaszoló írt. (Energiagömb a fényképen, és jelzés a halott személytől.)
2015. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!