Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek ilyen főgonoszt?...

Ismertek ilyen főgonoszt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Filmből, animeből, képregényből, könyvből tök mindegy.

Olyan gonoszra gondolok (nem fontos h a főgonosz ő legyen) aki AZELŐTT gonosz volt és. AZUTÁN lett jó. Tehát nem a szokványos jövök lett gonosz hanem forditva.

Példák: mesefilm - Megaagy (főszereplő)

anime - Vadmacska kommandó (Dren)


azért kérdezem mert az olyan gonik neken sokkal többet dobnak akik jok lesznek aztán. xD

tudtok még ilyet?



2015. júl. 29. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szépség és a Szörnyeteg.
2015. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Azt hiszem még a demóna is idetartozik.
2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm szépen, ezekre nem gondoltam, de láttam már őket :(
2015. júl. 29. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Esetleg a Vissza a jövőbe Biff Tannen karaktere, de mondjuk ott nem megjavul, hanem megváltoztatják a múltját. De azért hátha számít.


Nem tipikus gonosz karakter, de drogfüggőből, előítéletes bajkeverőből indul Justin Walker a Testvérek (Brothers and Sisters) sorozatban, és a végére - spoiler- megértő, ex-katona és orvostanhallgató lesz lesz belőle. De abban a sorozatban mást is tudok említeni, például: Holly Harper. De ez dráma, szóval ne várj ilyen Sauronokat.

2015. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Spike is hasonló a Buffyban...(sorozat)


Amúgy nekem ez a kedvencem,mikor a "gonosz" jó lesz....:D nem gondoltam volna,hogy másis így bírja..

2015. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Dragonballban volt valami Szívtelensátán, aki átállt közéjük vagy mi, már nem emlékszem pontosan. Ja várjunk, az az ifjabbSátán volt.
2015. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6.vagyok, Tokagéró esetleg a Sámánkirályból? Asszem Rió "tette jóvá" őt. Ha jól emlékszem.
2015. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Háát, ez a pár karakter azelött se mondható gonosznak, de a főhősök ellen harcolnak a sorozat első felében.

Viral a Tengen Toppa Gurren Lagannból

Zuko az Avatarból

Kill la Killből a fele szereplő

Narutóban volt nagyon sok ilyen, például már az elején Zabuzáék vagy legutoljára Obito.

2015. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dragonballban még a fent említett sátánon kívül Vegita pont ilyen karakter.

X-men képregényben talán ilyen Magneto, a Bosszú Angyalaiban Vörös Vanda.

Esetleg Spawn aki a CIA bérgyilkosa volt, és miután az ördög felélesztette, a gonosz ellen harcol.

2015. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Hú, mennyi animében vannak ilyen szereplők! :D
2015. júl. 30. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!