Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagytok közvetlenek...

Mennyire vagytok közvetlenek valakivel, akit nemrég óta ismertek?

Figyelt kérdés
De úgy érzitek egymással kapcsolatban, mintha már rég óta ismernétek egymást, mint egy testvér, vagy barát.
2015. máj. 17. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire, az hogy azt érzem, hogy régóta ismerem még gyakorlatban nem lesz így. Sokszor megjártam már, hogy kapásból bíztam emberekben, ilyen típus vagyok, de most már ez nincs így és csodálatos módon meglepetések sem érnek...
2015. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira, mint bárki mással.

Egyetlen bizalmas barátnőm van, mindig csak egy volt, vele megbeszélem a dolgaimat, mással nem, még anyámnak, testvéreimnek sem mondok el mindent. Aki kívül van a körön, azzal közvetlen vagyok, beszélgetek, de egy bizonyos ponton túl mélységekbe nem megyek bele, teljesen mindegy, hogy két hónapja vagy 15 éve ismerem. Ilyen a természetem.

2015. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régebben nem mondtam el soha senkinek se semmit a problémáimat stb. Most már elmondom, mert így sokkal könnyebb cipelni a terheket. Nem kell, hogy segítsenek megoldani, elég ha elmondom. Persze csak akkor, ha szóba jön és jól ismerem az illetőt.

Régen azt tartottam erősnek, aki nem mondja el a problémáit és személyes dolgait. Most inkább azt aki elmondja, mert felmeri vállalni, hogy vannak hibái, hogy neki sem tökéletes az élete stb.

2015. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!