Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi jó van abban,...

Toriiiiiii kérdése:

Szerintetek mi jó van abban, hogy egy nő magas? Én 170 centi vagyok és nagyon utálom. Ott tartok h le akarom vágatni a lábam.

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Szép hosszú lábak, hosszabb felsőtest, szerintem jobban néz ki mint egy 160 cm-es akárki. Na én még annak is örülnék ha 190 cm körüli lennék, mert akkor nem érezném törpének magam a barátom mellett.
2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
170Cm egyáltalán nem magas. :))
2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

180cm vagyok, régebben én is gyűlöltem a magasságom, de ma már nincs vele bajom

úgy érzem komolyabban vesznek az emberek, jobban mutatnak a ruhák rajtam

párkapcsolatban sem jelentett soha problémát, vannak férfiak akik a magas nőket szeretik, vannak akik az alacsonyakat, mint ahogy mi is válogatunk:)

2015. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

170 centi nem magas.


176 centi vagyok, én azt utálom a legjobban, hogy a lány ismerőseimre le kell néznem. Nekem megalázó...

Párom is magasabb, szóval amúgy nincs vele gondom. Én szeretem. Inkább, mint hogy 150 centi legyek és a buszon más hónalját kelljen szagolgatnom :D

2015. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 177 cm magas vagyok sőt magassarkúba még magasabb mert imádok magassarkút hordani :)


Régen engem is zavart hogy magas vagyok általános iskolába is már 175 cm magas voltam hirtelen nőttem nagyra, igaz ducibb is voltam sőt gimibe volt 2 évem amikor nagyon kövér voltam. Nekem nagyon nagy hátrányom volt ebből mert nálunk tesin pl kérték még a tornadresszt és a világon nem kaptam a méretembe, csak nagyon nagyon drágán jutottam hozzá. De akkor le is fogytam 35 kilót 2 év alatt. Amikor ballagtam már szép karcsú nő voltam, és akkor voltam már olyan magas mint most. Engem egy cseppet sem zavar már, sőt előnyöm is van vele elég sok. Egyedül akkor van gond ha a barátom meg akar csókolni vagy puszilni akar mert ő alig 170 cm csak :) Sokan kuncognak amikor meglátnak minket sétálni az utcán, de hát az élet ezt hozta, a magasságom egyébként nagyon sok nálam alacsonyabb pasit zavart valahogy egyik sem akart csak ezért összejönni velem, mert én nekem mindig az olyan pasik jöttek be többnyire jellemre akik nálam alacsonyabbak voltak. A jelenlegi barátom az akit ez egyáltalán nem zavar, és már teljesen megszoktuk ezt a helyzetet hogy ő alacsony én pedig magas vagyok, sőt még idősebb is vagyok nála 3 évvel. De hát az élet mindig hoz meglepetéseket, ez van ez a szép bennünk hogy látszik az hogy nem a külsőség az ami játszik a kapcsolatunkban.

2015. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Eléred szék nélkül is a felső polcot. Amúgy a 170 centi az hol magas? Az éppen csak átlag felett van 1-2 centivel.
2015. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én 195 cm vagyok,nekem kb a nyakamig érnél,még mindig magasnak hiszed magad?:) persze F vagyok
2015. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is 170 centi vagyok, régebben utáltam, aztán rájöttem, hogy azt még jobban utálom, ha valaki sokkal magasabb nálam. Már úgy tartom, hogy ennél tökéletesebb magasságom nem is lehetne. Nem túl kicsi, nem túl nagy (bár magassarkút nem nagyon merek fölvenni, 5 centi nagyon határos - igaz, nem is szeretem). Szerintem a 170 centivel semmi baj nincs.
2015. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

170cm nem magas.

Én is annyi vagyok, csak fiú és én is utálom.

De én azért mert alacsony vagyok.

2015. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Crisopher ***** válasza:
Nem magas ez, nekem az ilyen méretű lányok jönnek be.
2015. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!