Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas lány vagyok, és le...

Magas lány vagyok, és le szeretném vágatni a hajam kicsit a vállam fölé érőre. Csak attol félek hogy hülyén fog mutatni, mert ugye magas vagyok, és elég széles a vállam. Nem nyújt a rövid (ebb) haj?

Figyelt kérdés

Igazábol nem olyan picire hogy fius legyen hanem olyan kb. a vállamtől egy-két centire feljebb érőre vágatnám,és tépettre(mostis az.)

Na szoval ez a hajviselet ugye nem nyújt? mert azt hallottam hogy a hosszu haj összenyom..

tudnátok képeket is linkelni? mert én sehol nem találok olyat ami nekem tetszik..



2013. jan. 12. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit hogy, kicsit "csapzott" hajat szeretnék,tehát nem azt a pontosan beállitottat,és valami kis oldalfrufru szerűség is jó lenne.

Az arcom formáját nem tudom beazonositani inkább tojás,mint gömbölyű,és az állcsonytom picikét szélesebb az átlagnál,de szerintem nem feltűnö. Na ezek alapják képet valaki?

2013. jan. 12. 17:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd a fodrász megmondja. Ő a szakember, ő lát téged tetőtől talpig, mert mindent figyelembe kell venni a frizuraválasztásnál.

Ha hosszú a nyakad, akkor nem lesz előnyös a rövidebb haj.

2013. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát a rövid haj tényleg nyújt, pl. én is nagyon magas vagyok (12 éves 168 cm én nagyon vékony) és egyik nap felkötöttem a hajam amit nem szoktam és mindenki kérdegette h "'Úristen mennyit nőttél tegnap óta?!"
2013. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] a jobb oldali sztem jó :)
2013. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!