Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen furcsa kényszerb...

Nektek milyen furcsa kényszerbetegségeitek, szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés
Én pl. sokat beszélek magamban, van hogy angolul, a teát csak citrommal iszom, télen-nyáron nyakig betakarózom stb. Na és ti?
2015. júl. 29. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
meztelenül alszok,ez furcsának számít?
2015. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ide írogatok.
2015. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagyok otthon és nagyon jó a hangulatom, akkor nem tudom megállni, hogy ne kezdjek el táncolni mint egy eszelős. :D

Amikor a HÉV-en utazom, mindig van rajtam fejhallgató, hogy még véletlenül se szólhasson hozzám senki se.

Szerintem van még ilyen furcsaságom, de most nem nagyon jut eszembe.

16/L

2015. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3. hasonló,buszon van rajtam füles hogy ne szóljanak hozzám
2015. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Amit írtál kedves kérdező rám is tökéletesen igaz, emellett ide irogatok (ez nagyon tetszett:D) Imádok dolgokat fogdosni..textúrákat, trutyikat, mindent amivel maszatolni lehet...néha muszáj nyomkodnom az ujjaim végét valamihez, vagy egymáshoz őket addig amíg nem fáj...ja és nem bírom ki hogy ne húzgáljam ki a hónaljszőrömet egyesével csipesszel...remélem kielégítő volt a válaszom:D
2015. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ezt az uj nyomogatast nekem is kell neha csinalnom :D azt hittem csak en vagyok ilyen elvetemult ezen a vilagon :O
2015. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Én meg kényszeresen fingok kutyák fejére :/
2015. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én se gondoltam hogy sok ilyen ember van, de ennyi idő alatt rögtön kettőt találni...lehet gyakoribb, mint hittem:D
2015. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Az első teljesen igaz rám. Plusz még a fürdő ajtót mindig 5ször ellenőrzöm hogy bezártam e, nyilvános ajtókat nem fogok meg, és nem bírom elviselni a sapkát (bár nem tudom h ezek annak számítanak vagy nem) :D
2015. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Harapdálom a számat (állítólag, eddig nekem nem tűnt fel), összeszorítom a fogamat, a hajamat birizgálom. Leszokóban vagyok mindről. :D 17L
2015. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!