Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miert csinalta?

Ezt miert csinalta?

Figyelt kérdés
Van egy lany ismerosom akirol nemtudom eldonteni, hogy akar-e tobbet baratsagnal, ezert mondtam neki hogy majd szeretnek vele dumalni ha lesz ido.. Talalkozott egyik ismerosommel akinel rakerdezett, hogy tudja e mit akarok kerdezni, erre annyit mondott, hogy ezt nekunk kettonknek kell megbeszelni, ennyit tud.. Aztan ramirt a lany hogy tudja mit akartam, en meg erre irtam h nem itt kene beszelni errol, aztan visszair egy oke-t, kerdeztem mi baja volt egesznap, eddig teljesen mas volt..erre ennyit irt hogy rendben megyek szia,valami otlet? szemelyesen is beszelni fogok vele, csak gondoltam megkerdem itt is

#lány #furcsa #barátság #nemtudommitevolegyek
2015. júl. 25. 10:33
 1/2 anonim válasza:
Menj, verd ki a kis pömpölőd, aztán ha megnyugodtál menj tanulni egy kis irodalmat/filozófiát.
2015. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak játszotta a jól informáltat.
2015. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!