Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek baj, ha egy lány...

Fiúk! Nektek baj, ha egy lány ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval. Nagyon taszító, ha egy 16 éves lány szereti az animéket, a gyerekesebb fajtákat is, szereti a gyereksorozatokat (nem a Dóra a felfedező kategória, de nem felnőtt), rengeteget álmodozik, japánmániás, és cseppet gyerekes?

Gyerekes alatt azt értsd: naiv, könnyen át lehet verni, fél a sötétben, nincs túl sok önbizalma.

Nagy baj?



2015. júl. 30. 05:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vannak olyan fiuk, akik elveznek, h eztra torodest igenyel egy ilyen lany. en szemely szerintem el tudnam fogadni (meg ugyis, h mar 20 eves vagyok), amig nem kell vele barbiznom.
2015. júl. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha meg fejben gyerek, akkor mit akar egy ilyen lany a fiuktol?
2015. júl. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok fiú, mégis válaszolok. 16 évesen jogilag is gyerek vagy, nincs ezzel semmi baj. Sok felnőtt ember is szereti a meséket, animéket. Én 15 éves koromban még néha barbiztam sutyiba, semmi hátrányom nem származott belőle. Legyél álmodozó, sok ember ott b.ssza el, hogy nem mer álmodni. A gyerekes viselkedés nem ott kezdődik, hogy naiv vagy, félsz a sötétben, és kevés az önbizalmad. Ezek felnőtt embereknél is előfordul.

Ne

2015. júl. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Előző vagyok, csak lemerült a telefonom.

Vannak olyan fiúk a világon, akik épp úgy gondolkodnak, ahogy te, csak egymásra találtok:)

2015. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, mivel ezt hirdeted. Ha ilyen lennék próbálnám mély titokban tartani. Animére és japánmániára nem tudok mit mondani, ezt kortól függetlenül szeretik sokhelyen.

Elég nagy szakadék van mamár az azonos korú emberek között is. Még nem lehetne veled szerintem párkapcsolatba kezdeni.

2015. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled abszolút.
2015. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az animéket én is szeretem,mondjuk csak a komolyabbakat,de nekem nem lenne ellenemre a stílusod ha mellette intelligens vagy
2015. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22 Évesen, ilyen lányt keresek :D Mint barátnak, mint barátnőnek is :D
2015. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is 22 éves vagyok, és nekem én is örülnék egy ilyen lánynak :D Nőkből jók a "gyengék" is.
2015. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont így vagy jó!
2015. aug. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!