Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már nem félek semmi horrortól,...

Már nem félek semmi horrortól, és szeretnék. Lehet hogy hülyén hangzik de ez van. Hogyan félhetnék újra?

Figyelt kérdés

Má egy ideje nem félek semmitől (horror, paranormális cuccokra gondoltam) és ez kicsit idegesít. Így mar semmi sem izgalmas! Van-e valami módszer amivel megint félhetnék? Vagy csak egy kis horrort kellene néznem, esetleg bemesélnem magamnak hogy ijesztő lesz?

Tudom nagyon hülyén hangzik.... De kérlek segítsetek!


2015. júl. 30. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál alkoholt
2015. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Innentől kezdve normális válaszokat kérnék.... Tudom hogy egy hülye téma de attól még értékes dolgokat szeretnék hallani! Ja és a hirtelen dolgoktól még azért megijedek
2015. júl. 30. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan igyál alkoholt, tompítja az érzékeid, butít szóval könnyebben megilyedsz
2015. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyél be egy bélyeget.
2015. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Este menj ki sétálni a temetőbe, lehetőleg egyedül. Ha közben tombol a vihar, még jobb.
2015. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!