Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt hasonló problémával...

Vannak itt hasonló problémával küzdő és hasonló korú fiatalok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és lánynak is érzem magam. Szeretek női ruhában lenni, szeretem elképzelni magam így.

Vannak itt 14-20 évesek, akik hasonlóan éreznek? Akár csak annyiban hogy szeretnek női ruhát felvenni. Szeretném végre valakivel felvenni a kapcsolatot, aki hasonló.

Kéjencek kíméljenek, jelentve lesznek.


17



2015. aug. 2. 15:36
 1/7 anonim válasza:
Milyen szexuális beálítottságúnek érzed magad?
2015. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Panszexuális. De legjobban a kicsit fiúsabb lányokhoz és a lányosabb fiúkhoz vonzódom. Teljesen elcseszett vagyok... :(
2015. aug. 2. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Travi vagy,ennyi. Aztán lassan belátod majd,hogy meleg!
2015. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Biztosan hallottál már Ruby Rose-ról. Ő is hasonló, mint te, angolul genderfluid-nak nevezik a jelenséget, magyarul talán nemtelennek nevezném. Rajta kívül másokról is hallottam már, szerintem teljesen normális, nincs veled baj, manapság egyre inkább kiderül, hogy a világ nem csupán fekete és fehér, rengeteg féle ember létezik különböző szexualitással és nemi identitással. :) Légy erős, remélem találsz valaki hasonlót, de ha nem zavar, hogy én nem vagyok ilyen, én is szíbesen beszélgetek veled. :)

19/L

2015. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de az mindenképp izgatna, ha egy nő felöltöztetne női ruhába. Magamtól nem tenném.
2015. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Jelen, Master! :D

Annyi különbséggel, hogy én a másik véglet vagyok; az Adolf Hitler frizurás, nap, mint nap favágószerelésben közlekedő meg nem értett férfilélek női testben. :D

Nyugodtan dobj meg egy privivel, ha gondolod, szívesen felvenném egy ""magamfajtával"" a kapcsolatot. :)

14/L

2015. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aludj el
2016. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!