Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdek arra jutni hogy hasonló...

Kezdek arra jutni hogy hasonló lelki problémával rendelkező embereket keressek, sikerülhet így egy jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Leginkább ismerkednék,barátkoznák,26 éves vagyok és a szociális életem 0!Mindig éreztem hogy kell a társaság az életben.Ezen kívül más esélyt nem látok.

2013. júl. 14. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Naaa, jól van! pont ugyanerre jutottam én is :) Miért ne sikerülhetne?
2013. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
meg lehet próbálni csak nem tudom mi lenne ha 2 zárkózott nehezen ismerkedő ember megbeszélne egy találkát mi sülne ki belőle
2013. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi lenne, mi lenne... 2 kattanás és nyekeregve, de szépen lassan kinyílna mind a két bezárt kincsesláda.
2013. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Persze,de az egészséges nyitott személyiségek pedig nem várnak meg,megunják és szó nélkül otthagynak,keresve egy nekik valót.


Na?

2013. júl. 14. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Hasonló lelki problémák?

Férjem negetívan látja a világot...szerinte árvíz lesz, ha két szem eső leesik. Pozitívan én, ezért kedvesen, de körberöhögöm. Ha mindketten negatívak lennénk, már a szőnyeget is tele sírtuk volna.

Én hirtelen haragú vagyok (csúnyábban fogalmazva, néha hisztis). Ha ő is, már rég szalagcím lettünk volna, mert kinyírtuk egymást..

Ő egy fogfájásba belepusztul, de kínok kínja között, végrendelkezik, meg egyéb baromságok, de tumorom nekem volt. (remélem múlt idő!)

Lelki problémája mindenkinek van, hasonlóval csak lehúzzátok egymást. Kapcsolat pedig azért kell, hogy mikor a másik padlót fogott, felemeljük, de ez kölcsönös.

Röviden: keress nem hasonló lelki problémást!

2013. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Héjj, köszi!!! Most világosultam fel miért tettek örökké lapátra a velem hasonló problémával küzdő csajok, és miért nem a nem hasonló problémások, akikkel viszont remekül tudok szórakozni. Egyenesen elájulnak tőlem :) Hogy én mekkora marha voltam :PPPPPPP
2013. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az 1-es 3-as válaszomat húzzátok le a pitsába, stornók.
2013. júl. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatról vagy barátról van szó?

Előbbi nem jó, ha ugyanolyan problémákkal küzd, utóbbinál pedig nem ért meg, ha neki nincs vagy nem volt már hasonló lelki baja.

Szerintem először egy barát kell, akik egymást kisegítik a lelki alámerülésből és utána jöhet a párkapcsolat.

2013. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaja, de a barátot meg nem elhajítani!!
2013. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszolóhoz hasonlóan látom.


Párkapcsolatra én sem MEREK gondolni.

2013. júl. 15. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!