Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyfolytaba azt erzem senki...

Egyfolytaba azt erzem senki se szeret es mindenki utal es kerulnek az emberek mit lehet ezellen tenni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 20:18
1 2
 1/12 anonim válasza:

csendes típusú vagy?

mert ha igen, akkor lehet hogy ez a probléma. ez esetben próbálj beszélgetést kezdeményezni, témákat felhozni a kommunikáció továbblendítéséhet és ha azt érzékelteti hogy nem vagy szimpatikus számára/számukra akkor keress más társaságot.

2015. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En is igy erzek.. de nem tudom mit lehetne tenni ellene :|
2015. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ok nelkul unszimpatikusnak szoktak tartani :( mar elso ranezesre
2015. aug. 2. 20:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor a kinézeteddel lehet baj. Utálom ezt mondani, de kövesd a divatot. Ha fiú vagy legyen kefe hajad, ha lány akkor sminkelj. A mai világban aki eltér ezektől az kívülálló, és kirekesztik.


Egy kis változtatásba nem fogsz belehalni, még ha úgy is éreznéd. Nem a kinézettől lesz valaki egyedi.

2015. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem a jó emberek felé nyitsz, én pl senkit nem tartok ránézésre unszimpatikusnak. Tekintve hogy nyilván nem csak én vagyok előítéletek nélkül az egész világon, vannak még akikkel társalkodást kezdhetnél.
2015. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ertem koszi a tanacsot de nalam joval csunyabb lany mondta h unszimpi vok neki en egyebkent senkit nem szoktam lecsunyazni nem vagyok olyan de ha mar o igy nyilvanult kulonbseget en is tudtam tenni
2015. aug. 2. 20:57
 7/12 anonim ***** válasza:
én is így érzek
2015. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a fő gond szerintem, hogy nem vergődtél még túl az önbizalom hiányos korszakodon. Addig meg úgy sem fogod elhinni, hogy nem a kinézeteddel van a gond.
2015. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, általában mindig azok hívják csúnyának a másikat, akik még sosem néztek tükörbe.
2015. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem a kinezetemmel de valami bajuk van velem az embereknek azt tudom
2015. aug. 2. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!