Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esik rosszul, hogy...

Miért esik rosszul, hogy senki nem köszönt fel?

Figyelt kérdés
Reggel felébredtem, és a szüleim is, csak miután lementem, akkor köszöntöttek fel, inkább ugrálnának az ágyamban pontban éjfélkor...annak jobban örülnék. Valahogy az ajándéknak sem örülök igazán, nem akarok elégedetlennek tűnni, de egy 27 ezer forintos telefont kértem, ( megtehetjük) és csak azt! Illetve, tudom, hogy sekélyesnek mondható, de csak így látja a többi ember, hogy a facebookkasztrendszerében hol helyezkedek el..mert senki, vagyis a legeslegjobb barátnőm meg a másik barátnőm írt egyedül a falamra. Rádásul egyedül vagyok itthon,tesóm, igaz, hogy megkérdezte, de a barátjával jön haza, azaz ő is velem fog "ünnepelni". Mitől vagyok ilyen rossz kedvű?:( 15. szülinapját ünneplő szomorú lány.
2015. jún. 26. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rá se ránts! Engm is csak a szűk családi kör köszönt fel. Ráadásul én csak csokit kapok. :) Ilyenek az emberek.
2015. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak nekem pont a 15. szülinapom lett volna fontos...de mindegy, majd vége lesz a napnak.
2015. jún. 26. 15:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Talán nem vagy elég kedvelt, népszerű, ezért írtak kevesen, ez ügyben neked kell tenni valamit.


Amúgy Isten éltessen, boldog szülinapot!

2015. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Boldog szulinapot te 15. szulinapjat ünneplő szomorú lány!
2015. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok amcsi filmet néztél, amiben az ágyon szokás ugrálni. Nem értem mi a bajod azzal, hogy reggel miután tudtak elsőnek köszöntöttek meg és nem vittek körbe az utcában éjfélkor, hogy szülinapos vagy mindenki éljenezzen. :D A 27 ezres telefon mellé meg nem kell odaírni, hogy "( megtehetjük)", mert ez nem számít nagy dolognak. :D Sőt 27 ezerért elég szar telót lehet kapni már bocs, bár egy magadfajta tininek talán elég is az. :D
2015. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Épp ez az, csak a népszerűségem ezek szerint semmit nem ér...:((

köszönöm.:)

2015. jún. 26. 15:50
 7/14 anonim ***** válasza:
15. miért is olyan fontos? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!!! :)
2015. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért esik rosszul? Mert nem érzed magad fontosnak.

Tessék kicsit jobban érezni magad!

A családod és a legjobb batátnőid felköszöntöttek.Nem ez a lényeg?

Majd, ha kicsit idősebb leszel,rá fogsz jönni remélhetőleg, a Facebook semmire sem mérce.Szóval kit érdekel hányan írtak oda?

Szerintem lényegtelen,ne foglalkozz vele.


Boldog születésnapot! :)

2015. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Én se kaptam a 15. születésnapomra semmit, sőt soha nem kapok semmit. Még se vagyok szomorú miatta. Te is legyél boldog, ez csak egy nap.

Boldog születésnapot!

2015. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!