Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek gondoltok?

Milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés

Sok ilyesféle kérdést találhatunk itt:D Annyi az egész, hogy leírom hogy nagyrészt milyen vagyok, és kvázi elmondjátok a véleményeteket rólam:)Lányok és persze fiúk is, hogy barátkoznátok e velem stb stb stb..szóval kíváncsiságból én is leírok dolgokat magamról és szeretném megtudni, hogy milyennek gondoltok, mondjuk attól függetlenül mert ezeket elmondom nem biztos, hogy el is tudjátok mondani, hogy na én tényleg barátkoznék ezzel a lánnyal:)Rossz indulatú kommentekre nem vagyok kíváncsi

Csak belsőt fogok írni hisz ha valaki barátkozni akar nem azt nézi hogy helyes e vagy szép e a másik, legalább is én nem így válogatok barátokat


Barátkozós fajta vagyok, mondjuk néha inkább kicsit vissza húzódok:)Segítőkész, ha megkérnek valamire próbálom magamból a legtöbbet kihozni, kivéve ha nem vagyok aznap jó passzban, vagy lelkileg támogatom őket, megveregetem a vállukat, hogy semmi baj lesz ez jobb is...meg ilyenek(:

Játszom a flegmát, és az erőset de legbelül törékeny vagyok, főleg hogy kamasz is vagyok

Hamar mérges leszek, ami elég negatív tulajdonságom, de viszont hamar megbékélek, két perce még mérges voltam most pedig minden szupi féle:DD De ne valami nyavajgós csajt képzeljetek el azért, hamar fel lehet bosszantani az tény, de nem szoktam mérges lenni..kell egy kis önkontroll:D

Sokrosz mondják,hogy más vagyok mint a többi lány, és soha nem értettem miért, kár hogy nem mondják el miért:D Mosolygós fajta vagyok de nagyon:D Imádok mosolyogni, nincs olyan nap, hogy ne nevetnék , nem mesélnék egy jó viccet, ne csinálnék bármiből poént:D És legutoljára

imádom a rapet, 2Pac,Eminem,Eazy-E,SCBP stb ♥ Persze mindenbe belehallgatok pop stb, de ez ami az enyémnek mondható(: Ennyi lenne, van még ezernyi tulajdonságom, de ezek azok amelyek kiemellkendek



2015. aug. 3. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű?
2015. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nemet már látom nem olvastam jól el
2015. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék veled:) olvasol könyveket? Ha igen, mit? Hány éves vagy?:)
2015. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem olvasok könyveket, nem foglalnak le akárhányat próbáltam:/ 13 éves vagyok:) Fiatalka:D
2015. aug. 3. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy az ilyen kérdésekben sok negatív kérdést kihagynak, de gondolom csak ezt várod el a kommenteknél, meg is kapod: nagyon jó, ügyes lány! szép! szép vagy! bírlak! stb.
2015. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csak azt várom el már bocsánat, leírtam a rossz tulajdonságom, persze lehetnek mellette kisebbek is, mit tudom én motyogok magamba amikor alszok de az kit zavar? Nem írtam külsőt se, épp azért, hogy ne az legyen de szép vagy, de szép a szemed a szád vagy a mosolyod, megírták nekem üzenetbe is hogy a flegmaságom az nem jó, de ilyen vagyok, nem akarok változtatni magamon (:
2015. aug. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!