Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tetszik az embereknek az...

Mi tetszik az embereknek az Eiffel-toronyban? Mitől olyan nagy szám?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szubjektív kérdés a tetszés témaköre. De én sosem értettem. Láttam élőben is, fel is mentem rá (a kilátás valóban szép), de maga a torony miért volna szebb, mint bármelyik adótorony?


[link]


[link]


2015. aug. 3. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Az, ami a külföldieknek a magyar Parlamentben, az amerikai Fehér házban, az orosz Szentpétervárban...

Minden országnak megvan a maga turisztikai látványossága, és mivel elég komoly történelmi múltja van, így azért szeretik nézni az emberek, pedig Versaillesben is ott van, meg egy pár építmény, de mindenkinek a torony jut eszébe Franciaországról.

2015. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a Parlament szerintem nagyon szép. az általam látott parlamenti épületek közül szerintem a legszebb. a Fehér Ház igazából semmi extra, a neve kábé le is írja, amit "tud". nem akarok nagyon kritikusnak látszani, lehet, hogy ízlés dolga, de azt megértem, hogy a magyar parlament szép, vagy mondjuk egy versailles-i kastély, bár ott nem jártam. de az eiffel-tornyot nehezen. nekem párizsról az utcák jutnak eszembe, az épületek hangulata (mármint a sima lakóházaké), a louvre, a notre-dame.
2015. aug. 3. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát vazze, azért ez az Eiffel-torony teljesen másként néz ki, mint az adótorony, hogy lehet ezeket összehasonlítani? Annyi a hasonlóság köztük, hogy mindkettő fémből van, és mindkettő magas. Ennyi erővel egy biciklit is összehasonlíthatnál egy talicskával, mindkettő fémből van, és kereke is van mindkettőnek.
2015. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát de számomra pont annyi: hajlított formájú vasdarab. és a bicikli se szebb a talicskánál.
2015. aug. 3. 23:50
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem meg a parlament nem tetszik
2015. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a multja miatt:)

en a kilatast szeretem a tetejerol, teljesen mas ott minden szamomra, gyonyorunek tartom, de persze mindenkinek mas a velemenye

2015. aug. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem, hogy mindenkinek más tetszik, pl. van, akinek nem tetszik a parlament. de valahogy számomra furcsa, hogy egy vastákolmány ilyen szép, még ha mérnökileg biztos nagy munka is.
2015. aug. 4. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik egyik se :D
2015. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
legalább nem vagyok egyedül. :)
2015. aug. 6. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!