Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen esetben mit jelenthet a...

Ilyen esetben mit jelenthet a szajharapdalas?

Figyelt kérdés

Múltkor tollasoztam egy sráccal es a végen mar együtt mosolyogtunk amikor béna volt valamelyikunk es az egyik ilyen mosolygós utan megharaptam a számat, es ha jól emlékszem utána rögtön le is néztem a földre ( nem azert, mert leesett valami :D , de erre mar nem mernek meg esküdni :D )


A srac egész jól néz ki :D


L



#száj #fiú #lány #helyes #napszemüveg #tetszik #Tollasozas #szajharapdalas
2015. júl. 22. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én találjam ki, hogy te mit miért csinálsz? Rossz helyen jársz:D
2015. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak feltettem egy kérdést, ha nem tudsz válaszolni ra akkor nem kell


Nem azt varom, hogy 100% biztosan megmondja valaki, hogy miert csináltam, hanem azt, hogy miert csinalhattam ( szoval 'lehetőségeket' )

2015. júl. 22. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
mert tetszett neked a srác? és a filmekben látott szexi szájharapdálást próbáltad utánozni??
2015. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akartam neki semmit sem jelezni ezzel es nem a filmekben levő szexi szajharapdalast akartam utánozni :D

Vagyis nem tudatosan akartam jelezni :D


Es igen, tetszik a srac :D

2015. júl. 22. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:

te tudod mit szerettél volna vele jelezni?

esetleg ezt csinálod ha zavarba vagy?

2015. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudom, csak azt, hogy mar elegge tetszik a srac :D


Hat...talan, de akkor inkább 'X-be tett' lábakkal állok ( mármint amikor az egyik lábam a masik elott van :D )

Es a kezemet 'torogetem' , nem azert, hogy ropogjon, csak ez valahogy jólesik :D

2015. júl. 22. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!