Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok szomorú...

Ti is szoktatok szomorú filmeket nézni csak azért, hogy sírjatok?

Figyelt kérdés
Nincs minden rendben körülöttem vagyis a családom körül és a szerelmi életem sem fényes ponton tart, ezért nagyon sokszor magam alatt vagyok, sírással tudom kiadni magamból azt ami bennem van. Ez normális?

2015. aug. 5. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Filmen nagyon ritkán tudok sírni, vagy egyáltalán nem. De persze, engedd ki, jobb ha kijön.
2015. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Sajnos nem tudok,pedig jó lenne.


Viszont olyat szoktam,hogyha depis vagyok,akkor direkt mélabús,szomorú számokat hallgatok,mert valahogy jól esik és egy idő után olyan mélyre kerülök,hogy el is alszom :D

2015. aug. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak az a baj, hogy nem sok jó film van, úgyhogy általában ugyanazt az 5-öt nézem meg újra és újra. :D
2015. aug. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van annyira rossz az élet, hogy ne kelljenek filmek a síráshoz.
2015. aug. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megesett már, igen. Szerintem normális: a sírás segít egy kicsit, könnyít az ember lelkén. Melyik filmeket használod? :)
2015. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát ha te normálisnak érzed, akkor az. Az egyetlen film talán, amin sírtam, az az Interstellar. Kétszer. 17/F
2015. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eléggé magam alatt vagyok az utóbbi időben és tegnap azon sírtam el magam, h legurult a paradicsom a tányéromról mikor fel akartam szeletelni. Hülyén hangzik tudom, de ez van sajnos . szomorú filmet ilyen lelkiállapotban nem merek nézni, mert akkor az nagyon betenne, volt már rá példa, hadd ne említsem.
2015. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!