Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó filmeket?

3nobeno kérdése:

Tudtok mondani jó filmeket?

Figyelt kérdés

jó filmek alatt azt értem hogy legyen benne szerelem ,harc ,vicces rész, szomorú, lehet benne: vérfarkas,vámpír,tündér,démon..stb.


ha irtok filmet röviden irjátok mellé h miről szól



2015. máj. 21. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Haláli hullagyalázás 2; Gyilkos babysitterek 3
2015. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi de én nem egészen ijenre gondoltam hanem olyanra amiben többet mutatják a szerelmet és nem elviccelik
2015. máj. 21. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

A lány és a farkas:

a piroska és a farkas durvább feldolgozása könyvben kicsit félelmetes de filmben kicsit a twilightra hasonlít


Szépség és a szörnyeteg: gondolom jól ismered a sztorit kiskorodból, de ebben a szörnyeteg múltja is a középpontban forog


Hamupipőke: Szinte ugyanaz mint a rajzfilm


Én Pán Péter: Johnny Deppes romantikus dráma


Demóna: A Csipkerózsika fő gonoszának története amelyből kiderül hogy miért vált szárnyavesztett gonosz tündérré és hogy miért bocsájt átkot a kis Aurórára és hohy szereti meg a kislányt (nekem ez a fav)


Az ismeretlen drakula:A drakula sztori Luke Evanssal

2015. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ezeket feltétlen megnézem kösz mégegyszer
2015. júl. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!