Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt rajtam kivul...

Vannak itt rajtam kivul embergyűlölők?

Figyelt kérdés
16 eves fiu vagyok es meg soha nem kedveltem egy embert se az eletben. Tudom hogy minden ember a sajat keserves eletet probalja masokra eroltetni es elhitetni magaval hogy nem csak az ove ilyen rossz. En soha nem bantottam senkit az eletben de engem folyamatosan megalaztak es bantottak. A szuleim se tettek ertem semmit, azonkivul hogy nem huztak gumit es veletlenul ideszultek engem erre a borzalmas helyre. Apan kb 11eves koromig tobbszor megvert mert nem maradtam csondbe a testveremmel aki szinten utalok, es egy szobaba kellett vele megmaradnom o meg delig aludt. Agressziv ember de mostmar zoldagra tudok vele vergodni meg ha most megtamadna az biztos hogy kinyomnam a szemet. Anyamat is tobszor megverte mert anyam be volt rugva.kiskoromba meg sirtam rajta de most mar hidegen hagy mert megerdemli. Nincs sajat szobam se maganeletem ami fusztralta tesz. En meg nem lattam egeszseges csaladot. Az osszes haveromrol tudom hogy romlott emberek. Minnel jobban nem foglalkozok veluk annal jobban vonzodnak hozzam, de ha elkezdek veluk foglalkozni egybol megmutatjak kik is ok valojaban. Csak azert baratkoznak az emberek hogy bizonyitsanak a masiknak hogy ok milyen jo emberek, de ezt maguk sem hiszik el. 11.es vagyok soha nem figyelek az iskolaban mert TUDOM hogy semmi ertelme amit tanitanak, de valahogy eddig meg nem buktam mert vegig puskaztam. Sokat buliztam mar a"barataim"mal es meg egy tudatmodosito szerbe se leltem komolyabb oromot. Nem vagyok depresszios mert tudom hogy az elet a szenvedesrol szol, de en mar reg kiszaltam a jatekbol. Az erzelmeimet probalom megolni. Tudom hogy ha meghalok egy jobb helyen leszek. Nem volt meg baratnom az tartja bennem a lelket hogy talalkozok egy joindulatu lannyal, de a parkapcsolat szinte sose megoldas semmire. Amugy egesz jol nezek ki, szoval nem ott van a problema, hanem hogy nem erdekel az egesz. A nehez gyerek korom ellenere en nem bantok masokat, nem gyujtok fel kutyakat, es ahoz kepest hogy tudom minden 5evesnel idosebb ember romlott megis joindulattal fordolok az emberekhez. Es innen tudom hogy jobb vagyok naluk. Tudom hogy isten bennem es csak magamon tudok segiteni. Más is erzi ugy hogy nem talal erteket az emberekben?
2015. aug. 6. 02:52
 1/4 anonim válasza:
Szinte állandóan ezt érzem, ha van kedved erről beszélgetni vagy barmi másról irj privátban, holnap válaszolok. :)
2015. aug. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is. De én már óvodában is ezt csináltam.
2015. aug. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megértem ha így fogod fel a dolgokat, amilyen állapotok között nőttél fel/élsz, mindenkiből ilyen érzéseket váltana ki. Nem azért mondom ezt, hogy neked rosszul essen, de az én családom normális, szeretjük egymást, néha összeveszünk apróbb dolgokon, de ordibálás és verekedés sosincs. Ha találsz egy olyan lányt amilyenre vágysz, és nem otthon fogsz lakni, biztos jobb lesz a közérzeted is.
2015. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az élet szenvedés, de lehetsz még boldog, hidd el nekem.


Visszafogod kapni ezt a sok nyomorult évet "boldogságban".


Lesz egy jó csajod, esetleg 1-2 jobb haverod és jobb közérzetbe is fogsz kerülni.


De neked is tenni kell érte!


Az, hogy majd egyszer jobbra fordul a sorsod, nem fogja kizárni azt, hogy az élet nehéz... de biztos vagyok benne, hogy lesz jobb, mert megérdemled! Sok sikert!

2015. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!