Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van rajtam felesleg?

Szerintetek van rajtam felesleg?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam túlsúlyosnak, de úgy érzem itt ott kicsit husis vagyok...19/L vagyok 164 cm 57 kg. Mellméret: 84cm Derék: 70cm Csípő: 95cm...Úgy érzem túl széles a csípőm, husis a fenekem és vaskos a combom. Ezek mellett a hasam nagyon lapos. Két hete kezdtem el mindennap valamit mozogni kb fél órát és kevesebb édességet eszem. Kéne fogynom? Szerintetek kövér vagyok? Vagy csak aránytalan? Sokan szeretik az alakomat, például a párom is de egyszer megjegyezte hogy nem vagyok karcsú és mozognom kéne kicsit. Szóval én már nem tudom mit gondoljak :/ Normálisak válaszát várom.
2015. aug. 4. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A próza alapján nincs baj. Egy kép többet mond ezer szónál.
2015. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kep nelkul ezt lehetetlen megmondani.
2015. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A széles csípő nagyon szép, és ez a súly, magasság arámy szerintem pont jó.
2015. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Itt egy kép. Ha fenékre, combra edzek, az lehetséges hogy onnan fogyjak/izmosodjak? A testzsírszázalékom 25% körül van szerintetek az sok?

[link]

2015. aug. 13. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Bolond vagy, ez így simán blokkolni való.
2015. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még a lábujjaid is milyen szépek bakker.
2015. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így nem tudjuk megmondani. Vedd le a nadrágot, egy tangában több látszik. Komolyan!
2015. aug. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!