Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy mindég...

Miért van az hogy mindég mindenütt én jövök ki rosszul a dolgokból?

Figyelt kérdés

Kiderül hogy rossz anya vagyok, rossz feleség,rossz háziasszony, mindenhol csak a negatívat kapom még itt is látatlanban.

Miért?

Igyekszem mindent jól csinálni aztán kiderül semmit sem ért az erőfeszítésem.



2015. aug. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a receptoraidat (vagy mi) és fel a fejjel. Jól csinálod tudod te is.


Ha kiöntened vagy panaszkodnál írj nekem nyugodtan

2015. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy panaszkodni nem szeretnék, az egész életem egy panaszkodás egy rosszul sikerült élet, reggelig sem fejezném be olyan sok minden gyötör.

Rossz döntések, tehetetlenség, talpra esettség hiány, bizalom hiány, egyszerűen nem tudok megfelelni az embereknek bármit csinálok vagy mondok mindig én vagyok a fekete bárány és én vagyok aki megbánt másokat.

Nincsen célom, egyik nap a másik után telik, nem vagyok elég elszánt, semmit nem fejezek be.

Amikor visszaemlékszek a kudarcaimra saját magam előtt süllyedek el és bele gondolok ha én ilyen tisztán emlékszek még évek után is akkor más vajon hogyan emlékszik vissza? Szörnyű vagyok.

2015. aug. 9. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy a szőnyeg alá söpröd és akkor visszajöhet újra vagy beszélsz róla, feldolgozod. Ezt tudom. Gyere és hallgatom reggelig
2015. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
keress egy olyan embert aki pozitívan ítél meg, írj egy listát a jó tulajdonságaidról, próbálj meg változtatni azokon a tulajdonságaidon amiken tudsz és ne higgy el mindent amit rólad mondanak az emberek.
2015. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!