Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért én vagyok a fura idegen...

Miért én vagyok a fura idegen mindenütt, akit nem tudnak hova rakni az emberek? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Igyekszem, hogy soha senkit ne bántsak meg a teljesen más nézeteimmel, mert tökéletesen máshogy, kicsavart módon látom a világot. Csak a fura idegent látja bennem mindenki, már az óvodában is rögtön az 1. nap után külön asztalhoz ültettek... Soha nem volt padtársam.

Ha próbáltam barátkozni az emberekkel, elutasítottak vagy kihasználtak, ha végigmentem az utcán/ iskola folyosóján, nem volt olyan, hogy ne néznének meg az emberek és ne súgnának össze a hátam mögött.

Sokan félnek tölem, amit szintén nem értek, mert a légynek sem ártanék.

Örökké csak az oda nem illö fura alak leszek mindenütt??

Mit tehetek? A személyiségemmel és a pici antiszocialitásommal még nem bántottam senkit. Akkor miért kötnek belém, és utálnak?



2014. febr. 12. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha 6 karod és 4 lábad van, akkor ne csodálkozz.
2014. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy megnéznek meg összesúgnak, esetleg félnek téged, hanem az a baj, hogy téged ez zavar. Én is ilyen vagyok ám, de egy szép napon elhatároztam, hogy nem érdekel. :) És nem érdekel, csak szépen elmerülök a gondolataimban, szemlélem a világot és próbálom nem megítélni azt, így a kívülről érkező ítéletekre én magam is ellenállóvá válok. Szépen nyugodjál meg, és csak figyelj.
2014. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok. 8 év alatt ugyan szerettek az általánosban meg kiismertek, de mióta új gimibe keültem..utálom a tömeget meg a kötöttséget és sokszor elmegyek kicsit hiányozni kiszellőztetni a fejem, megfigyelni a természetet is, ettől meg én lettem a lógs meg a rossz, a suliban furán néznek rám, mindenki bulikba jár csak én nem, iszik, piál. pedig szerintem kedves vagyok, sőt, tudom mert mikor kedves dolgot teszek mindig olyan jól érzem magam, mintha picit is, nem vagyok csúnya, mert mondják hogy szép vagyok mégis mindenkinek én vagyok a furcsa, meg a kirekesztett. itt sajna már csak a nagyszájúek érvényesülhetnek.
2014. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 toths1952 válasza:
85%

Furcsa dolog ez a szocializáció.

Miközben az ember szeretne egy csoporthoz tartozni, egyúttal szeretne ki is tűnni abból.

Gondold végig, mi a fontosabb számodra! A szélsőségek közé akarsz tartozni (nem érdekel a közösség véleménye <kontra> minden áron ragaszkodsz egy közösséghez), vagy megtalálod azt az egyensúlyt, mely egyéniséged megőrzése mellett elfogadottá tesz egy adott közösségben.

Ez nem egy statikus állapot, mindig változik, ezért rendre felül kell vizsgálnod mind a saját, mind a közösség értékeit.

Ilyen az élet! Kapcsolatokat építünk és rombolunk le, szövevényes viszonyok részesei vagyunk nap mint nap - és közben változunk.

2014. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 jjjjjjjjjjjj ***** válasza:
21%
Ne azt nézd az emberekben , ki,és hogy néz rád .. Ne a rosszat látsd az emberekben . Tehát bánj úgy az emberekkel ahogy te elvárod mástól . Az ember olyan mind egy tükör ..kerülj minden olyan helyzetet ami neked ártó lehet .. És ne félj ,mert isten igazságos és megitél mindenkit és mindenki vissza kap mindent csak istenre kell bízni. úgy van ez mikora mondás mondja aki másnak veremet ás maga esik bele .. ugyai így van az életben is .. vissza kap mindenki minden alkövetett dolgát előbb utóbb ..
2014. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jjjjjjjjjjjj ***** válasza:
22%
És ha isten útjátn akarsz járni jehova segít neked és ad erőt neked ,hogy elviselj minden téged érő dolgot .. Sose add fell és menj előre . Mert sok jó dolgok és bölcsességet adott isten az élet elviseléséhez és ami fő ,hogy olyan erőt tud adni ami erősit téged ..Jézus a példánk ő is sok bántalman ment át és ő nem akárki volt ..és követőinek ..a vitakérdés erről szol ki áll istenhez és ki áll sátánhoz erről szól a világ és aki isten mellet dönt az jól teszi, mert gondtalan és boldog , örök életben lessz része .. amit kér az meg nem sok csak óva int minket az ő bölcsességével a mai világot kibirjuk .. :) csak kerezsd őt és ő megtalál téged és fogja a kezed
2014. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jjjjjjjjjjjj ***** válasza:
0%
erősicsd hitedet ,és légy vele , mert a jó mindent legyőz és ő nagyobb mind a rossz . és ami embernek lehetetlen dolog istennek minden lehezséges :)
2014. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 jjjjjjjjjjjj ***** válasza:
0%
Sátánnak az a célja elszakítson mindenkit istentől és a gyengepontunkat nézi mik azok ..de ha erős vagy elszalad tölleg ,mert ast mondja állj ellen az ördögnek lés elszalad tölled
2014. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jjjjjjjjjjjj ***** válasza:
0%
2014. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Áhh meghalok :'D,mik ezek a válaszok, WTF? :D úristen ba-zmeg fuuu
2014. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!