Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy, egytől tízig terjedő...

Egy, egytől tízig terjedő skálán az mennyire beteges hogy azért fizettem egy lánynak hogy megtaposson? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Így a kérdés nem teljesen pontos, azok akik tudják hogy milyen gyötrő ám, kellemesen vonzó érzelmeket kelt egy olyan lány lábai akinek "A Magyar Értelmező szótár, szarkazmus szava mellet ott van a fényképe".


Nos érdekes hogy egy külső adottsághoz próbálok viszonyítani egy olyan belső tulajdonságot melyet nem a szemeiddel látsz. Egy rövid idejű ismeretségből ítéled meg a viselkedése alapján amely egy asszociatív-érzelmi viszonyítási alap amitől az illetőt a személyednél egy magasabb értékrendi státuszba helyezed amitől lesz oly gyötrő, édes, mélyen átfogó az elmédet teljesen rabul-ejtő az a pillanat amikor a tekintetek találkozik.


Lényegében a dolog az elmúlt egy évben történt, a lány kimondottan egy erős jellemmel rendelkezik önbizalma is van bőven, és nagyon jól ért a szavakhoz még a legegoistább embereket is képes szellemesen jól összerakott csipkelődő csufolódási szitkokkal a porba alázni már ha az illető "magára-vevő típus"


Én nem tudtam volna egyenrangú partneremként kezelni, és én is csak az "észreveszlek" pontot tudtam megütni a skáláján. az ismerős és barát közötti vonalon inkább csak az ismerős felé húzott a mérce. Viszont elmondtam neki hogy mit szeretnék tőle, és bele ment, sokszor kerültem a talpai alá, képes voltam még a kajámat is kivetni a csatamezőre hogy annak formáját a talpa alakjához idomítsa vagy olykor-olykor még a lány nyálának megízlelésére is lehetett alkalmam, de a legjobb hogy némelyik ilyen akció nyilvánosba fulladt és jöttek oda a többi diákok hogy ők ilyet még nem láttak, Úristen, meg a többi hozzá szólás. ilyesmi szolgáltatásokat igényeltem mert hogy fizettem neki és ezzel így neki sem volt problémája és kimondottan színészkednie sem kellet sokat. Én minden ilyen kis akciót jegyeztem és most itt augusztus közepén össze számoltam hogy : azta, egy év alatt 105 800 forinttal gazdagítottam őt.


Tehát így menyire beteges hogy fizettem neki ?



2015. aug. 10. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura. De azért nem beteges. Mármint fura, hogy ilyenre vágysz. De nem perverz, nem ártasz vele senkinek, nem használsz ki senkit, nem bántasz senkit.

A csajnak meg jó pénzkereseti lehetőség :)

2015. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lol
2015. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mazochista vagy?

Ne aggódj ez nem beteges.

2015. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Így tehát ebből az erős jellemű lányból gyakorlatilag prostituáltat csináltál... grat. :D Akkor ő mégsem olyan erős, te pedig mégsem vagy olyan gyenge. Ledegradáltad őt egy senki kis szajhává, aki a szolgáltatásaiért pénzt fogad el. Most zsarold meg, hogy elmondod ezt a szüleinek, ha nem tesz meg neked mindent, amit kérsz... innentől kezdve ingyen dolgoztasd a ribèt.
2015. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Már miért lenne prostituált, nem dugtak, csak sétálgatott a csaj rajta.


Egyébként ja fura, de legalább nem lóval kefélsz. Ne reklámozd és nem lesz bajod


"a legjobb hogy némelyik ilyen akció nyilvánosba fulladt és jöttek oda a többi diákok hogy ők ilyet még nem láttak"


Ezt a részt nem teljesen értem

2015. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sem prosti. Csak kihasználta a lehetőséget, hogy ilyen hülyeséggel pénzt kereshet. Ha van olyan lüke, aki fizet ezért, miért ne?

A nyilvánosat én sem értem igazán. Meg, hogy diákok? :S

2015. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló : Nem hinném hogy mazoista vagyok, magát a fájdalmat nem szeretem, magamnak se szoktam fájdalmat okozni és nem is gerjedek a fájdalomra ez valami igazából nem tudom mi, mert nem minden lány után érzek így csak olyan akiről tudom hogy sok az önbizalma, vagy én complexusos, vagy beképzelt vagy egóista, tudjátok ez a beszologatós, fiús viselkedésű olyan mint a Tomboy.


#5 ős # 6-os ez néha iskola keretein belül is történt és néha egy két személy meglátta, és jöttek kérdezősködni hogy ezt még is hogy érdemeltem ki meg hasonló.

2015. aug. 10. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Túl élénk a fantáziád....
2015. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mit szívtál?

Kéne nekem is...

2015. aug. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem is volt egy taposó partnerem pár hónapig de sajna elköltözött ő is kapott tőlem összességében egy 30000. De most nem találok új partnert ehhez.
2015. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!