Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha rendesen fizettem, a...

Ha rendesen fizettem, a foberlo utolag 12 havi alapdijjat kerhet?

Figyelt kérdés

Bediktaltam az orakat minden honapban. Erre most majd 100, 000ft ot ker tollem. Mert a lakokozosseg a kozgyulessen megszavaztta hogy legyen alapdijja a viz es futesnek havi 10-10ezer ft. Vagyis erre az evre 90-90 ezret kell vissza menoleg kifizetnem ket reszletben. Az elsot most 20.aig kellett volna. De en nem fizettem. Es most fenyegetozik.

Mit tehetek?


2014. szept. 26. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van a szerzödésben?
2014. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
50ezer ft berleti dij plusz rezsi.
2014. szept. 26. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem...az alapdíjjal kapcsolatos kérdésekről a kormány és a szolgáltatók döntenek, nem egy lakóközösség...

Nem inkább arról van szó, hogy átállt a ház átalánydíjas fizetésre?

Kicsit több és összefüggőbb infót adj meg!

Mikor volt a lakógyűlés?

Mit szavaztak meg pontosan?

Te hogyan fizetted a rezsit? Oda érkeztek hozzád a számlák, vagy a tulaj fizette ki és utólag kérte el, stb?

2014. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A tulaj fizeti a szamlakat, de nem mindig mutatta meg.

Nem mondta mikor volt a lakogyules, nekem csak most kuldott uzenetet es leirta hogy a lakok megszavaztak hogy a viz es futes alapdij havi 10-10 ezer ft legyen erre az evre visszamenoleg is amit 2 havi reszletben lehet rendezni. Szamlat nem valami hatarozatott mutatott amit a kozos kepviselonek fizetett be es azt akarja hogy en meg neki fizessem ki.

2014. szept. 26. 13:38
 5/5 anonim válasza:
Ez is a rezsi része joggal kéri de ha nem fizetsz ugyis kitesz
2014. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!