Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 éves srác vagyok! Fősulin...

23 éves srác vagyok! Fősulin tanulok kitűnő (5) átlagom van! De egész egyszerűen semmi sem érdekel! Se tanulás, se munka, se szórakozás, se élek vagy halok! Mi ennek az oka? ennek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem találtad meg még önmagad, vagy azt, amivel szívesen foglalkoznál.

Az sem érdekel, amit tanulsz? Nem vagy depis?

2015. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy én kérdezek, de a hétköznapjaid hogyan telnek? Kifejtenéd kérlek részletesen?
2015. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tanulni szeretek és a törit is imádom. Olvasgatok, kutatok ilyenek. Hétköznapjaim unalmasok főleg most nyáron. Nem járok sehova (szórakozni, sátorozni, fürödni stb), max ithon segítek amit kell. Este kb olyan 22:00 lefekszem aludni reggel 9-kor meg kelek.
2015. aug. 12. 10:08
 4/11 anonim ***** válasza:

keress egy barátnőt

vagy egy életcélt

vagy járj el akkor is ha nincs kedved

barátkozz, akkor is ha nem akarsz

kedvenc zenekar van ? menj el a koncertjére , akkor feltöltödtsz.

2015. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, ilyen apró dolgok sokat segítek az önmegismerésben, ha van egy haverod, akkor ketten süthettek valamit és elbeszélgethettek, aztán előjön majd egyszer, hogy mit is vársz az élettől. Nekem sincs sok haverom, akik közel állnak hozzám, volt, hogy csak ketten sütögettünk és söröztünk, de ott előjönnek a célok,vágyak. Barátnő sem lenne rossz, de nekem nem jött be eddig a nőkben keresett boldogság, kinek-mi.. Ha tanulni szeretsz, akkor tanulj, ha ez tesz boldoggá!
2015. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretek sehová sem járni! Se sörözés se semmi egyébb. Amikor volt barátnőm akkor eljárogattunk (számomra nagy kínnal) Most ott tartok, hogy a nők is kerülnek. Teljes összeomlás
2015. aug. 12. 10:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Írd már le kérlek RÉSZLETESEN az életed. Családi helyzet, anyagiak, szülők, minden, akkor többet tudnék hozzászólni. :)
2015. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát középosztálybéli család vagyunk! Nem mondanám magunkat szegénynek de gazdagnak sem. Szüleim igyekeznek mindent megadni nekem ami csak telik tőlük (soha nem követelőzök, hogy ez vagy az kell nekem) Mivel tanulok fősulin nem nagyon van anyagi lehetőségeim max, ha ithol adnak pénzt. Szeretem amit tanulok, érdekel utána olvasok stb. Barátaim nem sok van max vagy 2-ő. Volt barátnőm is csak ő anyagi lehetőségeim miatt inkább elhagyott de előtte elment egyedül bulizni ahol be is pasizott. A nők kerülnek, 1-2 chet váltás után koptatnak. Hétköznapi életem is unalmas, ithol vagy a szobámba, vagy kint segítek szüleimnek, meg suliba megyek. Kicsit kövér is vagyok, zárkózott!
2015. aug. 12. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Sporton nem gondolkoztál még? Én mindig is szerettem volna a kondizással erőteljesen foglalkozni, de nekem sincs rá anyagi fedezet, így nem tudok fejlődni kaja nélkül. De bármi mást is sportolhatsz, ha van időd.
2015. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekel sem a sport sem a kinézetem
2015. aug. 12. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!