Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fog segíteni az angol tanulásban?

Fog segíteni az angol tanulásban?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja kezdem el követni ez a csatornát( https://www.youtube.com/channel/UC-lHJZR3Gqxm24_Vd_AJ5Yw ). Fog ez segíteni nekem a tanulásban?

2015. júl. 26. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire biztos. Bár nem az angol ennek a fickónak az anyanyelve, szóval lehet, hogy valamit eleve rosszul mond, és te is hibásan tanulod meg. Olyanokat nézz akik amerikaiak vagy angolok.
2015. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pewds xD


Egyébként a youtube elég sokat segít. Hallod a beszédet. Lehet, hogy informal az egész, de legalább megszokod.


Azért videózásra nem lehet alapozni nyelvtanulást. Ha van egy kis alapod vagy egy kicsit több, és ha nagyjából érted, amit mondanak a videóban, akkor jó.

2015. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én mindig is németet tanultam, és a youtube és az internet miatt értek most (nem nagyon, de valamennyire) angolul. Ha pedig angolul tanulsz, és rendelkezel egy alap tudással, biztos vagyok benne, hogy tud segíteni :D.

Pewdiepie-t amúgy én is szeretem.

14/L

2015. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már pedig én a yton tanultam meg angolul az ilyen videókból:D b2ig futotta ezekből c1re azért készültem pluszba, arra már nem elég;D
2015. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Időpocsékolás.
2015. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!