Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki vagy vagány...

Szerintetek ciki vagy vagány dolog egy 30-as nőnek egyedül menni strandra?

Figyelt kérdés
Rólam van szó. Most kaptam pár nap szabit. A férjemmel nem tudtuk az idén összeegyeztetni, hogy együtt szabadságoljunk. Ő dolgozik, fiam a barátaival lóg. Kevés baráti kapcsolatom van. Ők nyaralnak vagy dolgoznak. Tehát ha strandra akarok menni akkor egyedül kell!!! Sokak szerint ez lesajnálandó dolog, hiszen manapság mindenkinek sok-sok barátja van. Úton-útfélen ezt hallom a "barátaim".... a "barátaim". A többség keresi a kapaszkodót, a biztonságot, sokan mintha félnének is egyedül lenni. Szóval ciki szerintetek?
2015. aug. 13. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas baromság!Még,hogy ciki,dehogy!Menny nyugodtan,jo szorakozást!

Azzal meg nem egyezek,hogy "mindenkinek van barátja" sok-sok ember van akinek sekije és semmi barátja nincs sajnos.És a haver se barát ezel azért legyünk tisztában!

2015. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem agyament gondolkozás ez, hogy ciki egyedül elmenni valahova. Mi a radai rossebet kell a másikkal mindig foglalkozni, annyira rühellem az ilyen nyomi embereket, akik mindig a másikat bújják, a másik barátaikkal tudnak csak valamit csinálni, maguk semmire se képesek, csak mindig csoportosan érzik magukat jól, egyedül meg nagy senkik.
2015. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Őszintén... fürde4ni, napozni mennél a strandra, vagy társasági életet élni?
2015. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Egy csini 30-as nőt még a magam fajta fiatalok is szívesen vesznek a strandon szóval senki sem fog megszólni. Múltkor én is egyedül akartam lemenni, de pont ráért a barátom és vele mentem, de most a nyáron sokat dolgozik és a jövő héten én tervezek egyet strandolni szóval valószínűleg egyedül fogok lemenni. Ennyi erővel akkor fiatalon még cikibb. :D Bár én is szívesebben mennék vele és iszogatnánk, lazítanánk a tó parton, de ha nem ér rá Isten a tanúm, hogy lemegyek egyedül. :D Nyaraló van más mi kéne? Szóval menj nyugodtan hátha látsz egy két fiatal izmos, helyes fiatal srácot. :D 22/f. :D
2015. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem sajnálandó le és nem ciki. Rengeteg embert szoktam látni a strandon egyedül. Elfetrengenek, néha csobbannak egyet... elvannak.
2015. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítéseket. Én is rühellem azokat akik csak csoportosan tudnak valakik lenni. Az önbizalmam viszont jelentősen csökkent az utóbbi időben. Két ismerősöm mindig azzal henceg, hogy buli.... barátok...rohanok.... nincs időm......Tudom, nem kell mindent elhinni. Meg máshol is azt látom mindenki az állítólagos "barátai" mögé bújik. Kicsit az jön le: szégyellje magát az ember ha nincs sok barátja. Próbálom kiiktatni ezeket a hencegő ismerőseimet.
2015. aug. 13. 15:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A strandolás célja, hogy jól érezd magad a jó időben. Napozz és megmártózz ha meleged van.

Ehhez a tevékenységhez sem barátokra, sem családra, sem semmilyen "függelékre" nincs szüksége az embernek. Max. egy jó könyvre/rejtvényre, valami zenehallgatási lehetőségre. A különbség ha egyedül v. társasággal mész, hogy mennyire tudod elfoglalni/szórakoztatni magad.

Ez a ciki meg vagány dolog meg nekem agyrém! Mitől lenne egyik v. másik? A strandolás se nem ciki, se nem menő, akár egyedül, akár baráti körben űzik.

A sok 'barát' meg..... akinek SOK van, na azok igazán nem is azok. Harmincon túl meg hogy valakinek ez legyen a mérce.... tiniként még elmegy ez a fajta gondolkodás, bár akkor sem szerencsés.

2015. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyik se.
2015. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Oh te jóisten, mekkora hatalmas probléma, te szegény világ legmagányosabb embere. :=((((((
2015. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam egyedül járni, strandra, moziba is, stb. 30n
2015. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!