Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedül nőként fel lehet...

Egyedül nőként fel lehet nevelni egy fiút, hogy amolyan "vagány" legyen, értsen a számítógéphez, meg hasonlók?

Figyelt kérdés

szóval ha az anyja semmire nem tudja megtanítani, nincs műhelye barkácsolni, nincs kertje együtt nyírni, a bobozás jelentésében sem biztos hogy mit jelent, magyarán semmi fiúsat nem tud megmutatni, milyen férfi lesz az ilyen fiúbabából, -gyerekből?

és hogy kellene csinálni?


2014. júl. 11. 22:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
meg úgy, hogy nem tudja beíratni semmire
2014. júl. 11. 22:02
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Hát így senkiből semmi jó nem lesz, ezt nevezik ingerszegény környezetnek. Mindegy, hogy fiúról vagy lányról van-e szó.
2014. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet beíratni sehova? Foci, judo, informatika szakkör... Oviban, általános iskolában nem drágák ezek. Más férfi családtag is lehet "minta" pl nagypapa, nagybácsi stb, akivel esetleg "szerelhet" barkácsolhat.
2014. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nincs férfiminta a családban sem, mert "nem érnek rá"


a saját társai, haverok kevesek lennének?

2014. júl. 11. 22:19
 5/14 A kérdező kommentje:
*kevesek lennének ahhoz, hogy befolyásolják pasisra?
2014. júl. 11. 22:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha van mellette férfiminta, akkor sem garantált, hogy érteni fog a számítógéphez, vagy hasonlók, lehet hogy más érdeklődési köre lesz. Biztos a haverok is befolyásolják majd. Attól függetlenül te is csinálhatsz vele "fiús" programot. Én már boboztam a fiammal, és a kislányommal is :)
2014. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igyekszem, de elnézve magam én olyan béna vagyok mindenhez, illetve én nem csináltam extrém sportokat, de annak is örülök, ha rövidtávon elvezetek egy autót..
2014. júl. 11. 22:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is így nőttem fel, 17 vagyok most, és elég durván meglátszik sajnos, 0 kézügyességem van, egy csavart nem tudok beverni, csomó dolgot nem találok meg még ha ottvan az orrom előtt akkor sem néha. Na meg a lányokkal sem jövök ki egyáltalán jól, nem tudom hogy kell velük bánni, (senkitől sem láttam max filmekből meg internetről) úgyhogy jóformán nem is barátkozok velük. Már most érzem, hogy nekem minimum még 6-8 évig semmilyen párkapcsolatom nem lesz. Mást nem tudok említeni, amivel hátrébb lennék mint a többiek.
2014. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A gyerek azt tudja megtanulni amit megtanítanak neki vagy amit engednek neki megtanulni. Sok szakkör valóban nem drága iskolában- óvodába-művelődési házban, keresni kell ilyeneket. Elég szomorú hogy egyetlen férfi sem ér rá a családból, a rokonával lenni! Focizni tudsz vele még akkor is ha béna vagy, mert attól ő még ügyesedik. Keress kísérletezős könyveket, és azt is megtudod csinálni vele pl. vonalzót műszálas ronggyal megdörzsölsz és a hajához teszed, olvassatok utána ennek a jelenségnek. Menjetek el Geoládázni (olvass utána). ebből is tanul, vihettek térképet, könyvet amiben bogarak, növények vannak. Nézzetek természet járó filmeket, ismeret terjesztő könyveket. Könyvtár nem drága 18 év alatt Szabó Ervin ingyenes. Van egy pasi akit minden ebizódba a semmi közepére tesznek le és azt mutatja be a film hogyan boldogul. (sajnos nem jut eszembe a neve) A lényeg, hogy 1000 és 1000 könyv van gyerekeknek amiből sokat tanulhat, és 1000-1000 film,sorozat.

Példák:

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem apukámtól tanultam semmit, minden technikai dolog amihez értek az internetről van. De a kezdőlökést azért apukám gyerekkori történetei adták meg néha, hogy ő miket szeretett csinálni.
2014. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!