Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság a pénztárosnak azt...

Bunkóság a pénztárosnak azt mondani, hogy" lesz 2 jegy"?

Figyelt kérdés

Most pénztárban dolgozok és sokszor úgy jönnek oda,hogy nem is köszönnek,csak annyit mondanak,hogy "lesz 2 jegy."

Lesz? Mégis hogy? :) Valami varázslók hogy lesz majd 2 jegy ott a kiszolgálópulton?


Illem szerint,hogyan kéne kérni a jegyet? "Jó napot kívánok! Kérek szépen 2 darab jegyet." Így?


2015. aug. 15. 11:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"lesz 2 jegy"


Lesz, ha van még és tudnak adni. Ha meg nem tudnak, akkor nem lesz.

2015. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Igen teljes mértékben igazad van. Gondolom ők évek óta a szakmában vannak és már kiégtek a sok embertől.

Én diákmunkán vagyok,most kezdtem júliusban szóval próbálok mindenkivel kedvesen viselkedni,de aki bunkó azzal és se fogok jópofizni

2015. aug. 15. 12:47
 13/25 anonim ***** válasza:
32%
Na látjátok, ezért szegény magyarországon mindenki, mert itt még mindíg a vevő van a boltosért és nem fordítva. Felpaprikáz a "lesz 2 jegy" de azért amikor fizet, a pénze nem büdös, igaz? :p
2015. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"amit fizet az nem büdös,igaz?"

Nem az én pénzem,én csak kezelem.Ha borravalóra gondolsz,az nincs. 5ft-ot sajnálnak ott hagyni.

2015. aug. 15. 13:02
 15/25 anonim ***** válasza:

"Felpaprikáz a "lesz 2 jegy" de azért amikor fizet, a pénze nem büdös, igaz? :p"


Egy diák pénztáros pont lesz@rja, hogy kinek a pénze.:D Amúgy sem köteles eltűrni a sértéseket azért a pár fillérért. Igenis a vásárló ne legyen bunkó és tudja az illemet!

2015. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

"de azért amikor fizet, a pénze nem büdös, igaz?"

Istenem, ilyen az, amikor olyan dolgokba szólnak bele az emberek, amikhez nem értenek. :D A pénz, ami a kasszában van, az nem a pénztárosé, azzal neki nap végén el kell számolni és le kell adnia. Az nem a fizetése :DDD


#8

2015. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
pedig milyen jó volna napi 3 milliós fizetés :D
2015. aug. 15. 13:13
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván nem a diákmunkás kapja a pénzt, de azért fizetik, hogy kedves legyen, így több lesz a bevétel, tőlem ezt anno el is várták a főnökeim, pedig volt olyan, aki iszonyú bunkó volt, 10 percen keresztül sértegetett, de nem szólhattam vissza, ott volt a főnök és gazdag volt a vevő, aztán főnököm kocsijában kiőrjönghettem magam, de ő is azt mondta, hogy érti, hogy dühös vagyok, de hát ennek a baromnak a pénzéből fizet ki engem is.
2015. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Van aki elviseli, hogy alázzák, megszégyenítsék és van aki nem. Nem kötelező elvállalni a legszarabb munkát. Diákoknak meg sok lehetőségük van. Nem tetszik ez a munka holnap már máshol dolgoznak kivéve, ha az ország szegényebb régióiban él az illető, mint pl. Alföld vagy Északkelet.
2015. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A pénztáros bérét is a vevő fizeti
2015. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!