Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek...

Miért hiszik azt az emberek ha valaki barna az már cigány?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam Fonyódligeten táborban és kérdezték van e tesóm.. tudom en fehér vagyok tesóm barna... És jött az hogy anyád 2 emberrel kurt! Majdnem olyan pofont vagtam neki.. na de mindegy.... Van aki nem foglalkozik vele de anyám csak az apámmal csinálta és tesóm fehér volt csak bebarnult... Na de elmondtam ezt neki bocsanatot kert...mentem mas gyerekhez es ő is kérdezte hogy milyen szìnű és van e tesóm.. mondtam van és barna a színe... Erre jött hogy cigány.. ez nekem rosszul esett..... Es mondtam neki nem de olyankor lekopott es elment es azt kiabalta budos cigany.... De miert hiszi ezt mindenki?
2015. aug. 16. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem,van aki úgy ismerkedik hogy milyen színű a tesód?
2015. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
barnulj le te is és akkor nem fogja mondani
2015. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

miért hiszik inkább az, hogyha valaki cigány akkor már büdös is?


amúgy gratulálok, valószínűleg van cigány vér a családban


szerintem senki nem gondolja komolyan amit más anyjáról mond, gyerekek között szerintem ennyi belefér komolyabb sértődgetés nélkül is

gondolom te is eresztettél már el egy ku×va anyádat, aztán a szó szoros értelmében mégsem érdekelt hogy az anyja most tulajdonképpen mivel foglalkozik

jó ez most pont nem indulatszó, de gyerekek vagytok beszéltek hülyeségeket még jó sokáig (a sírig)

2015. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem úgy kéne mondani a testvéredre, hogy barna. Ő amiért lebarnult attól még fehér ember.
2015. aug. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha a tesod leverné az összeset, másnaptól egy szavuk se lenne...

szerintem csak bekóstolgatnak, hogy meddig lehet elmenni nálatok a sértegetésben, és van mibe bele tudnak kötni, ha nem ebbe, akkor lenne más.

meg kell mutatni hogy ti vagytok a főnök..

2015. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jéé én is voltam Fonyódligeten :-D

Amúgy azért mert éretlen,tudatlan,rasszista barmok...

2015. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rásszistáááá!!!

Van olyan cigány akinek nem is barna a bőre csak az arcán, a viselkedésén látszik hogy cigány.

2015. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!