Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti magyar emberek a barna...

Ti magyar emberek a barna bőrön kívűl miről tudtok felismerni minket romákat? Gondolok itt a külső vonásokra.

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 07:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Stílus, szag, hang, és hangsúlyozom, tény, hogy van kivétel, de ha egy tonna zselével hátrazselézett hajó igénytelenűl felöltözött lakkcipős sukár csávót látok, biztosan átmegyek az utca túloldalára...
2015. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
""
2015. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

-Viselkedés

-beszéd

-öltözködés

2015. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Látszik az arcvonáson, szemelállásán is. Kulturálatlan beszéd stílus, flegma, arrogáns viselkedés. Ami jellemző még, ha megyek a járdán, s romák jönnek velem szemben egymás mellett, akkor tuti, hogy meg sem mozdul, hogy elférjek a járdán, le kell menjek az úttestre, mert jönnek szembe nekem, mint az állatok.
2015. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem a kérdésre válaszoltatok. én azt kérdeztem hogy milyen külső vonásokról ismertek fel.
2015. aug. 12. 08:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszolták a srácok, ha neked nem tetszik a válasz, arról már nem mi tehetünk... Változtass rajta, hogy ne úgy legyen és nem lesz igazunk...
2015. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
47%
Barna bőr mellett fekete haj
2015. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Fekete haj, sötét szem, általában színes, rikító, ízléstelen öltözködés, rengeteg fux, idősebb cigányok jelentős része pedig el van hízva rendesen és az arcukon látszik a cigaretta és az alkohol nyoma.

És ehhez jön hozzá a hangos, arrogáns, agresszív viselkedés, és a csak rájuk jellemző szófordulatok.

2015. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Fekete haj, erős szemöldök, pakisztániakéhoz vagy indiaiakéhoz hasonló fejforma, barna szem, erősebb szőrzet.
2015. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szerintem meg épp ez az hogy aboszolút nem hasonlítunk az indiaiakra nekünk világosabba bőrünk és sokkal de dúsabb a hajunk ami ráadásul göndör vagy hullámos
2015. aug. 12. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!