Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ismerősötök karján vágásnyo...

Ha ismerősötök karján vágásnyomokat, rég begyógyult hegeket vennétek észre, szóvá tennétek?

Figyelt kérdés
Bunkóság rákérdezni, hagyni kéne inkább? Alapból visszahúzódó, félénk emberkéről van szó, több heggel a karján.

2015. aug. 17. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel sejteném, hogy miért csinálta.
2015. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha régiekk, akkor hagyd. Nem kéne ezzel felkavarni.
2015. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egy barátom, akkor biztosan beszélnénk róla, de akkor nyilván tudtam volna, akkor is, amikor csinálta.

Egy olyantól biztosan nem kérdezném meg, akivel nem vagyok olyan nagyon közeli, bizalmas viszonyban.

2015. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha pl látnád a karom és a csuklómnál lévő 8 centis heget, azonnal rámondanád, hogy ki akartam nyírni magam, pedig csak autóbaleset. :)

Még ha egyértelmű is a dolog(30 vágás), én nem firtatnám.

2015. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy csomó ilyen a karomon, bár nem azért mert öngyilkos lennék, hanem mert van egy macskám aki játék közben néha megkarcol, megharap.


De alapvetően nem illik megkérdezni. Tőlem csak egyszer kérdezte meg a háziorvosom, hogy mik azok a csíkok a karomon, mondtam, hogy van egy macskám. mindent értett

2015. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 eznemlényeges ***** válasza:
Nekem is van macskám+ késgyűjtő vagyok, és amikor játszok a késekkel rengetegszer megvágom magam. Az én kezemen nem nagyon látszanak nyáron(lebarnulok) de amikort tél lesz, kb. márciusban rengeteg heg látszik a karomon, amit nem nagyoin szeretek, ha látnak ezért eltűntetem egy kis ilye4nnel meg olyannal. Én is csendes, visszahúzódó ember vagyok, félénk annyira nem. Az ujjaimon is rengeteg heg van, meg rengetegszer vágtam fát néha a balta mellémegy és a karomat elég ményen bevágja+ vannak nyulaim.
2015. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eznemlényeges ***** válasza:
és nem tenném szóvá, lehet hogy rossz emlékek.
2015. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!