Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van iszonyat buta ismerősötök/...

Van iszonyat buta ismerősötök/rokonotok?

Figyelt kérdés

Ha igen mitől buták, vagy mitől tűnnek annak?


Nálunk:

Sógornőm tényleg iszonyat buta, de sajnos nagyon szeret okoskodni. Szegénynek olyan logikátlan a gondolkodása, és olyan buta ötletei vannak, hogy már nekem kellemetlen.



2015. febr. 15. 09:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Példa: közös költség befizetésére kerestem pénzt, erre kijelenti a sógornőm, hogy egyszerűbb lenne csekket írni és azzal fizetni.
2015. febr. 15. 09:44
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
nincsen
2015. febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Van. Egyikhaverom az. A poen az hogy foiskolat vegzett most meg egyetemte jar. Mondjuk amilyen a magyar felsooktatas nem csoda hogy minden buta diplomat kap.

Az egy dolog h sajat szakmajahoz sem ert semmit (masok vizsgaztak helyette, headsettel vizsgazik), de a legalapvetobb dolgokkal sincs tisztaban.

A dolgok fonakja egyebkent hogy magat okosnak tartja. Folyton azzal jon, hogy X milyen buta, vagy hogy a nok akikkel randizik, milyen butak.

2015. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Volt egy mongol idióta a családban. Mindenki nagyon szerette. Bár ők nem igazán élik meg a 30at. Ám nem mindig szomorú a történet, mert aranyos teremtések, nincs bennük gonoszság.

Mégis meggyászoltuk keményen.

2015. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
(4-es... volt egy szülő, aki ilyen sérültet nevelt, és azt mondta vele a szeretet látható formában jelent meg a családban..) :(
2015. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon sokáig kerested a pénzt, és működne a " filmekből ismert csekkfizetés", és kéznél van a csekktömb , akkor tényleg egyszerűbb lenne.:DDD
2015. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Van. Random sms-eket szokott arról küldeni, hogy hullik a kutyájának a szőre.
2015. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy, de tényleg olyan dolgokat tud mondani hogy az csak na -.- :D
2015. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen, saját magam. Azért, mert hiszek az embereknek...
2015. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
2 is, bár egyik nem is annyira az én ismerősöm, hanem a testvéremé, de ő legalább egy jó szándékú, kedves ember. A másikkal rossz viszonyban vagyok, na az fájdalmas.
2015. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!