Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan magyar emberről, aki egy sporteseményen amin Magyarország is szerepel, nem Magyarországnak szurkol?

Figyelt kérdés
Valami labdajáték amin Magyarország egy másik ország ellen játszik, vagy valami egyéni sport amiben van egy magyar versenyző, ilyenekre gondolok. És egy olyan ember aki magyarként nem a magyarnak, hanem az ellenfélnek szurkol. Erről mi lenne a véleményetek, csúnya dolog ez?
2015. aug. 19. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyar focistáknak elvből nem tudok szurkolni.
2015. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sportfogadó
2015. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy itt lakik, meg tud magyarul úgy-ahogy, még nem magyar.
2015. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Alapválasz: Szerintem az ilyen ember nem Magyar!!! Lehet annak tartja magát de az én szemembe nem Magyar!!! Takarodjon vissza oda ahonnan jött hazaárulókra nincs szükségünk!!!


Alternatív válasz: Lehet, olyan ember, aki nem azt gondolja, hogy a világon az a legfontosabb kérdés, és mindent és mindenkit kizárólag annak alapján kell megítélni, hogy magyar-e vagy sem. Ha így van, akkor a fickó szellemileg máris felülemelkedett a honfitársaink 90%-án, nekem szimpi.


2. alternatív válasz: Lehet, olyan ember, akinek egyszerűen a töke kivan már a magyar élsportolókkal meg a rájuk elköltött százmilliárdokkal. Rendkívül szimpi!

2015. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annak szurkolok, aki nekem szimpatikus. Szerintem semmi csúnya nincs ebben.


TROLL ON

Haha, de azért amikor a külföldiek szurkolnak magyar versenyzőnek, az nem szúrja a csőrötök mi? Haha

2015. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha magyar fociról van szó, akkor megértem. Amúgy meg a magyar sporteseményekről meg rendezvényekről nincs jó véleményem, valószínűleg töke tele van azzal, hogy szórják a pénzt a magyar sportra, meg stadionokra és közben az egész hanyatlik. A ferencváros stadion is funkcionálisan alkalmas volt, most építenek ott valami búraszerű izét az olimpia miatt, csak hogy a magyarok magyarországon vesztsenek... Tragédia. Megértem.
2015. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne szurkolhatna annak akinek akar? Aki emiatt nem tekinti magyarnak annak sulyos zavara van nemzettudat oldalon.
2015. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én annak szurkolok, akire a fogadást tettem, mert nyerni akarok.
2015. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baromira nem érdekel. Mindenki annak szurkol, akit esélyesnek lát.
2015. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!