Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyaroknak már a mentalitás...

A magyaroknak már a mentalitásukban van a kötekedés?

Figyelt kérdés
F/20. Németországban élek de egyik szülőm magyar. Majdnem minden nyáron megyek magyarba ismerősökhöz meg rokonokhoz. És folyton azt veszem észre, hogy már mintha természetes lenne magyarban hogy minden szarért bele kötnek az emberbe. Lehetni itt mondani hogy biztos én voltam rossz helyen. De nem. Túl sok városban tapasztaltam meg. És már kezd elszomorítani a dolog, hogy egy nap nem telik el anélkül hogy valami idióta akinek csak valamiért nincs jobb dolga, beleköt az emberbe. Ha csak beszólnak is, mi a jó ebben? Komolyan ha valaki ilyen állatokkal foglalkozott már akkor írja már le hogy ők ebben mit élveznek. És nem a kissebbségiekre gondolok egyáltalán. Hanem az átlag fiatalság rohadt nagy százalékáról. Meg az olyanokat se kérem kommentbe hogy "akkor ne járj haza köcsög". Mivel!!! ide is ki jönnek az ilyen emberek. Ugyanott vagyok vele. Csak kíváncsi vagyok más hogy látja ezt.

2014. dec. 2. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Utólag hozzáfűzöm még, az állatokat nem általánosságban a magyarokra mondom. Hanem az ilyen kötekedős fajtákra.
2014. dec. 2. 23:23
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

sajnos igen. én sváb vagyok, lehet, h ezért van, de sosem érezem magam igazán otthon itt Magyarországon.

Az átlag magyar frusztrált, egyszerű gondolkodású és rosszindulatú.

Az,h ez mitől lehet, hát jó kérdés. Már több száz éve is voltak a magyarokról olyan vélemények, h rosszindulatú, irigy nép. A kommunizmus sem tett jót, és ma elég nehéz is megélni az országban.

Ráadásul sok diplomás értelmesebb fiatal már lelépett külföldre.

A gyerekeket zömében egyszerű gondolkodású buta szülők nevelik fel, akik egyre többet dolgoznak, és ettől egyre frusztráltabbak is.

2014. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
hát van itt egy pár ilyen ember,de szerintem legalább annyi kedves is :) hát,nincsenek túl jó helyzetek az országban,meglehet,hogy ezért is ilyen rossz az emberek életkedve,viszonyulása a másikhoz.
2014. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%

Első válaszoló!

Én is Sváb vagyok, soha nem találtam a helyem ezek között az emberek között. Természetesen vannak kivételek, de a többség borzasztó.. kortól, nemtől függetlenül.

2014. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

# 4/4


első vagyok. nekem a nagymamám is szokta mondani néha, hogy jobb lett volna Németországban születni. az a baj, hogy még magamon is észreveszek olyan viselkedést néha, mint ami az átlag magyart jellemzi. pont azért, mert itt nőttem fel. de az mondjuk érdekes, h a sváb falvak átlagban jóval tisztábbak..legalábbis erre.

2014. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Horvát vagyok és ugyan azt tudnám leírni mint amit már leírtak a magukat Svábnak tartó emberek.
2015. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!