Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jo emberismerok nagyobb...

A jo emberismerok nagyobb szazalekban maganyosabba, mint az atlag?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem pont a rossz emberismerok maradnak barat nelkul. Hiszen hiaba hiszik, hogy van 20 baratjuk, ha kozben egy sem igazi. A jo emberismero talan maganyosnak hiszi magat, de szerintem nagyobb eselye van keves szamu igaz baratra, mint egy rossz emberismeronek.


Elnezest az ekezetekert.

2015. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

en jo emberismeronek tartom magam, de nem vagyok maganyos.

persze minden realis:)

2015. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*relativ elnezest
2015. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Escalation válasza:
Értelmes választ szeretnél? Mert a kérdés se pontos :/ de értem mire gondolsz. Az annyira jó emberismerők rájönnek hogy mit akar a másik, esetleg hamar átlátják és unalmassá válik számukra a szituáció amit a másik emberrel élnek át. Egy idő után számára talán már idegesítővé is válnak az emberek mert lebontja őket egy sablonra, amely minta mindben ismétlődik, és értelmetlenné válik tovább ismerkedni mert mindig csak ugyanazt találja. Ezért magányos lesz. Bár ilyenkor nem is igazán lehet magánynak nevezni, mert megszűnt a remény aziránt hogy találjon valaki olyat aki nem sablonszerű, akiben újat fedez fel, ez már nem magány hanem depresszió, nem magány mert más ember már nem segíthet rajta.
2015. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látod ez egy elég kemény kérdés. Én azt hiszem, hogy igen a válasz. Bár végül is ez sokmindennek a függvénye azt hiszem. Hiszen Önmagában jó emberismerőnek lenni, nem jelenti azt, hogy valaki mondjuk gerinces, vagy erkölcsös is, vagy hogy ne volna eléggé felszínes és sekélyes ahhoz, hogy sok Kevésbé "minőségi" kapcsolata lehessen. A jó emberismeret nem mond el semmit arról sem például, hogy mekkora tolerancia küszöbbel rendelkezik valaki, adott esetben egy másik ember viselt dolgai, esetleges negatív tulajdonságait illetően...
2015. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolohoz:szerintem a rossz emberismero boldogabb lehet,mivel nem latja at a dolgokat/a kapcsolati rendszert,ezaltal konnyebben tudja jol erezni magat,majdhogynem naivan allhat hozza a dolgokhoz,viszont egy jo emberismero mar atlatja a helyzetet rovid idon belul,emiatt egy ido utan vagy elveszti az erdeklodeset mar az emberek irant/vagy tenyleg megtalalja azt a par embert,de akkor is meg bennuk is csalodhat kesobb,ami meg melyebben erintheti az adott szemelyt.
2015. aug. 19. 23:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Escalation:fejen talaltad a szoget !
2015. aug. 19. 23:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan munkatársam, akinek nem volt még nője és nem éppen jók az elképzelései a valóságról, vagy egy kapcsolatról. Idilli képet fest a nőkről, meg így arról, hogy mit miért tesznek. Az a srác szerintem nem jó emberismerő és haverja se sok van.
2015. aug. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!