Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kutyások, ti nem vettétek...

Kutyások, ti nem vettétek észre, hogy ha kutyával vagytok, nagyobb valószínüséggel engednek át a zebrán az autósok?

Figyelt kérdés
Mert én azt vettem észre, ha kutyával vagyok, akkor szinte mindig megállnak az autósok és átengednek.

2015. júl. 26. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Én azt veszem észre , akár kutyával, akár anélkül, a zebrán átengednek az autósok. Többségük betartja a megállási szabályt.
2015. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban, amikor ráléptél a zebrára, elsőbbséget élvezel.
2015. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam csak úgy lelépni a zebrára, eleve mindig leültetem a kutyát, és megdicsérem, utána nézek körül, és megyünk át. Viszont ha egyedül vagyok, akkor van hogy 3 4 autó is elhajt, mire az egyik átenged. És ez nem egy két alkalom, rendszeresen ez van, nem tudtam nem észre venni..
2015. júl. 26. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen kutyád van? Ha ritka akkor lehet,hogy megnézik.

Milyen ruhában szoktál lenni mikor kutyát sétáltatsz? Itt lehet,hogy téged néznek meg.


Amúgy nem vettem észre,hogy jobban megállnak.


Inkább akkor ha rövid nadrágba és kivágott topba vagy csinos egybe ruhába vagyok akkor jobban megállnak.


De normál esetben nem vettem észre különbséget kutyástúl vagy kutya nélkül.

2015. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pincsi keverék, én pedig általában farmer/melegítő, és valami olyan póló, amit nem baj ha összekoszolok a futtatón. Szóval semmi extra.
2015. júl. 27. 15:25
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pincsi kutyám van. :) Én nem vettem észre hogy ha vele vagyok átengednének a zebrán az autósok. Múltkor éppen mentem át vele zöld lámpán (mellettünk jött egy pár babakovcsival!) és egy idióta úgy átment előttünk, hogy majdnem elütötte szegény kutyám mert ugye nem látta (mert kicsi.) :(
2015. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!