Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartsák cikinek azt, ha...

Miért tartsák cikinek azt, ha másokon vagy magunkon segíthetünk, hogy elárulunk egy undorító embert?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok, hogy aki engemet csesztet vagy zaklat akkor általában befogom a szám még akkor is, ha a barátaim vagy egy olyan lány előtt aki tetszik, mert úgy gondolom, hogy inkább nem szólok tanárnak vagy rendőrnek. Esetleg a sors majd visszaadja neki vagy egyszer úgy megszivatom vagy szétverem, hogy egész életében nem lesz kedve másokat csesztetni. Én eddig csak akkor voltam spicli mikor egy roma származású életveszélyesen megzsarolt és rendőrségi ügyet csináltam belőle és a rendőrségen már nem nézték úgy hogy ezen az ügyön továbbmennek egy egyszerű okéval. Ez már jó 4-5 éve volt és akkor is csak ez a megoldás volt.

Én ilyen esetekben nem vagyok spicli:

(1):Peti a lakásában 2-3 tő cannabist termel saját fogyasztásra és az utcáról nem lehet érezni és inkább maga termessze, minthogy azt az utcai szutykot vegye 2500 forintért egy kétes embertől ezzel akár mondjuk más bűncselekményeket is finanszírozva.

(2):Egy családias üzletbe a pénztárnál állva az eladót éri egy sokkoló telefonhívás és elfelejt számlát adni. Azzal a kiesett adóból nem esik össze az ország és, ha később észreveszi akkor előállít szerintem egy számlát.

(3):valaki puskázik

(4):Valaki még szűz vagy prostival veszítette el

(5):valaki prostituált titokban, ha esetleg tetszik egy pasinak akkor rávilágítom arra, hogy lehet, hogy ezzel valakit összetör, ha ez kiderülne

(6):valaki a Szülei vagy a párja háta mögött titokban cigizik

(7):Kiderül, hogy egy gyerek nagyzolásból azt mondta, hogy van mondjuk valami értékes tárgya és kiderül, hogy csak úgy a levegőbe beszél

Ilyen esetekben igen:

(1):Valakit állandóan zaklatnak/terrorizálnak és máshogyan nem lehet megoldani

(2):ha valaki már nagyon túlteszi az engem való csesztetést és másokon is árthat



Ez az egész társadalmi íratlan szabályokat olyasmi, mintha az elnyomó réteg írta volna akik másokon élősködnek és másokat szeretnek alázni. Sok nő azért nem mer szólni, hogy megerőszakolták mert ciki az árulkodás és ezzel most ő lesz az aki elmondta, hogy bajban van ahelyett, hogy megoldotta volna maga azt az ügyet amit úgyse tudott volna.



2015. aug. 20. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Oké kisgyerek, látom aug 20. van, és unatkozol.
2015. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kisgyerek és nem unatkozom 😂
2015. aug. 20. 11:44
 3/4 eznemlényeges ***** válasza:
Én pont a másik tipus vagyok. Pl.: zaklat valaki az iskolában. 1. elmondom a tanárnak, ha nem válik be2. megverem, én pont azokkal az emberekkel barátkozo kakik nem hallgatnak, akit meg lenéznek emiatt a többieket kell "lenéznie" hogy valójában milyen emberek, bár szinte az egész társadalom lenézi őket, ez valami rossz beidegződés , ne érdekeljenek ha lenéznek. Inkább kérdezd meg,hogy miért? és ha azt mondja, hogy azért mert köptél, akkor mond és? más dolog?( erre semmit nem tud váléaszolni, kivéve ha valami hülyeséget, arra pedig rávágod hogy baromság)+ én segítek akit zaklatnka, ezért az én évfolyamomban nincsenek is zaklatók, egy kisebb verés után meghúzzák magukat/ jönnek a többivel, akkor viszont jöhetnek a haverok is
2015. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki puskázik, megmondom az anyukámnak!
2015. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!