Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "A szépség belülről fakad"-ot...

"A szépség belülről fakad"-ot a csúnya emberek találták ki?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül. Gondolom már te is találkoztál olyan nővel, aki gyönyörű, de a belső tulajdonságai miatt még lábon se hugyoznád.
2015. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Az ember egészének megítéléséhez nemcsak a külső számít. Ráadásul a külsővel kapcsolatos esztétikai megítélés egyén- és kultúrafüggő is. Ha belegondolsz, a belső sokkal objektívabb mutató (kedvesség, okosság, segítőkészség stb.).
2015. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem:D A bölcsek, akik rájöttek már réges rég arra, hogy a szép külső semmit nem ér ha üres a belső:) Ellenben ha telt és tartalmas a belső lénye az embernek akkor...
2015. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Én ismerek egy olyan lányt akit ránézésre tuti megakarnál fektetni, de ha megismered akkor meg már látod...

Egy másik lány meg 10/7-es és a belseje az teljesen csodálatos

2015. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Több pasit is ismerek, akit ha meglát egy nő, rögtön domborít és a haját igazgatja, aztán beszél vele 5 percet, és elillan a varázs.

Ezzel szemben rengeteg átlagos vagy az alatti kinézetű srác van, akit ha megismersz, gyönyörűnek látsz.

Nekem a tekintet az első, amit jobban megnézek egy pasin, mert már szavak nélkül is sok mindent elárul. A szeme színére minden ismerősömnek emlékszem, a hajára nem biztos.:-)

2015. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Én már jártam úgy, hogy nagyon tetszett valaki, amikor csak látásból ismertem. Ahogy jobban megismertem, már nem értettem, hogy mi tetszhetett nekem rajta. Egyáltalán nem találtam már vonzónak.

De volt fordítva is. Volt olyan, hogy valakiben semmi különöset nem láttam, teljesen átlagos, semleges volt számomra. Viszont amikor igazán megismertem, akkor nagyon helyesnek láttam és nem értettem, hogy miért nem ilyennek láttam már rögtön az első pillanattól.

Szóval nálam a belső, a személyiség, a viselkedés, stb. nagyon befolyásolja azt, hogy valakit milyennek látok.

2015. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a kérdező értelmi fogyatékos. De ehet alapja ennek a közmondásnak ha te szépnek tartod magad kívülről. Mert hiába szép valaki, ha mellette sötét mint a szénutalvány.
2015. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
En talalkoztam egy gorog istennel, majd' elolvadtam, amikor megismerkedtem vele. Harom honap elteltevel arra se meltatnam, hogy lehanyjam, akkora egy sz.r alak. Viszont ismerek egy masik embert is, akire ranezesre nem adnal ket fillert, de garantaltan jol fog vele jarni valaki, olyan jelleme van, hogy az ritkasag.
2015. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
35%
Ami belűlről fakad az a jóság, humor kedvesség. a külső a szépség, a formás test a jó alak ne keverjük össze a kettőt.
2015. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem arra az esetre találták ki, hogy valaki szép, de buta, hanem arra, hogy ha valakit szeretsz akkor úgysem az lesz a lényeg, hogy jó a sminkje vagy szépen vasalt inge van, hanem az hogy együtt legyetek. Aki eléri ezt a szintet az érti a mondást.
2017. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!