Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hihetek ebben?...

Szerintetek hihetek ebben? Vagy teljesen megkattantam? 25/N

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy olyan betegségem, ami miatt nem érzem magam nőnek, és a testem sem tudja betölteni a normál "funkcióját". Emiatt egyébként azt gondolom/gondoltam sokáig, hogy hiba volt megszületnem, nincs itt semmi keresnivalóm, nincs is célja a létezésemnek.

Viszont mostanában gondoltam többet arra, hogy lehet minden életnek van értelme, még az enyémnek is.

És ez az egész körülmény, hogy nem vagyok nő, sosem lehet párkapcsolatom, gyerekem, igazából segít, hogy "jó helyre" kerüljek, ami miatt meg kellett születnem.

Hogy ne is gondolkodjak családban, meg ilyenekben, mert nekem más feladatom van. (például elmenni Afrikába, és ott segíteni)


Szerintetek ez mennyire valószínű? Vagy megkattantam?


2015. aug. 22. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne lennél nő. A nemiséggel kapcsolatos a betegséged? Van olyan egészséges nőknél is, hogy úgy gondolják, az ő útjuk nem a gyerekvállalásban van. Szerintem nincs ebben sem semmi rossz, a fontos az, hogy az adott választással az illető elégedett legyen.
2015. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A gond oka mögé érdemes benézni , másrészt itt is van elég sok tennivaló , Afrikát mentse meg az őslakossága .
2015. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kattantal meg,jo,ha masik celt keresel. Ez barmi lehet afrikan kivul is
2015. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A betegségem miatt elvileg meddőnek számítok (gyakorlatilag persze lehet a 15. lombik után lehetne gyerekem, de nem vállalnám, mert nyilván oka van annak, hogy így alakult), és emiatt nem tudom ellátni azt a funkciót, ami a nőkhöz hozzátartozik. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy nő egyetlen életcélja a gyerekvállalás, és anyaság lehet, mert nem gondolom. Csak másoknál szerencsésebb esetben ez választási lehetőséget képez, eldöntheti, hogy milyen irányban haladjon az élete. Nekem ebből a szempontból nem sok választási lehetőségem van, és mostanában gondolkoztam el azon, hogy talán ez nem véletlen.
2015. aug. 22. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpi a gondolatmeneted.
2015. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ettől még te nő vagy. Persze ezt meg kell gyászolni meg minden, de mondjuk az anyaságnak is vannak egyéb formái, szóval, hogy ne lenne választási lehetőséged, az nem igaz.
2015. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6. válaszoló:


Az örökbefogadásra gondolsz?

2015. aug. 22. 20:41
 8/9 opened paradise ***** válasza:

Ettől még ugyanolyan nő vagy!

Nem mindenki szül gyereket. Elhiszem,hogy rossz neked,de ettől még az vagy.

2015. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bár nem mai a kérdés, de én is meddő vagyok 25 éves férfiként. Igaz nincs kapcsolatom, hasonló okból, mint neked, de nem hiszem, hogy ne lehetne jó életünk emiatt.
2016. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!